You need to upgrade your Flash Player
Zaloguj się | Nie masz swojego konta? Załóż konto »   

Kiler Ligi - HALP 2017/2018

Klasyfikacja ma formę informacyjną - bez nagród. Punkty otrzymuje się za:

  • Każda kara minutowa (2 oraz 5 min) - 5 punktów
  • Czerwona kartka - 10 punktów karnych

LP Zawodnik Drużyna Żółta kartka Czerwona kartka Kiler
1 Kosmaczewski Ryszard Lufy Czerkiego 5 0 25
2 Bieniek Piotr SEC 5 0 25
3 Mielczarek Piotr Alsecco Nowa Cukrownia. 2 1 20
4 Słotwiński Marcin Lufy Czerkiego 2 1 20
5 Waltrowski Paweł Auto-Maglownice 4 0 20
6 Sobkowiak Mariusz SUT-DEVILS 1 1 15
7 Czajkowski Rafał DP Luzersi 1 1 15
8 Sulecki Krzysztof SUT-DEVILS 1 1 15
9 Putkiewicz Tomasz Agryf 1 1 15
10 Lisowski Paweł SV Team 3 0 15
11 Pieniążek Michał Villa Hoff 0 1 10
12 Fenger Tomasz Rodzice Piłkarzy 0 1 10
13 Grześkowiak Dariusz Universal 2 0 10
14 Szymczyk Adrian Auto-Maglownice 2 0 10
15 Kuźnicki Andrzej SUT-DEVILS 2 0 10
16 Andrzejkowicz Marek Red Cargo 2 0 10
17 Domalski Cezary Konsbud 2 0 10
18 Gościniec Michał Lufy Czerkiego 2 0 10
19 Szostak Piotr IAI Ninja 2 0 10
20 Szpaler Marcin Red Cargo 2 0 10
21 Matlak Kacper BDP 2 0 10
22 Kaczorowski Jacek Auto-Maglownice 2 0 10
23 Czuryszkiewicz Igor Universal 2 0 10
24 Andrusewicz Mariusz Alsecco Nowa Cukrownia. 2 0 10
25 Głogowski Jakub Opto Team 1 0 5
26 Helak Igor Lufy Czerkiego 1 0 5
27 Węczkowski Zbigniew Agryf 1 0 5
28 Dróżka Damian Sędziowie 1 0 5
29 Skupiński Marcin RT Trans 1 0 5
30 Mróz Marek SV Team 1 0 5
31 Maciejewski Krzysztof Elektro-BUD 1 0 5
32 Durzyński Artur Rodzice Piłkarzy 1 0 5
33 Jachno Dariusz Lekarze 1 0 5
34 Grabarczyk Piotr JS Team autoMaks.pl 1 0 5
35 Nowicki Maciej Terminex Meble 1 0 5
36 Śmieja Piotr Lufy Czerkiego 1 0 5
37 Zawadzki Michał Rodzice Piłkarzy 1 0 5
38 Ładowski Sebastian RT Trans 1 0 5
39 Tylicki Bartek Agryf 1 0 5
40 Jankowski Rafał MN Sport 1 0 5
41 Bruszkowski Dariusz Kond - Bud Ligowiec.net 1 0 5
42 Muryń Łukasz Konsbud 1 0 5
43 Czarnecki Tomasz Sędziowie 1 0 5
44 Kałużny Jerzy SV Team 1 0 5
45 Jeszawicz Paweł Elektro-BUD 1 0 5
46 Kubzdyl Grzegorz IAI Ninja 1 0 5
47 Jachno Arkadiusz Lekarze 1 0 5
48 Urbański Ryszard Opto Team 1 0 5
49 Storek Marcin Grabo Team 1 0 5
50 Łastowski Piotr SEC 1 0 5
Urodziny małego piłkarza