You need to upgrade your Flash Player
Zaloguj się | Nie masz swojego konta? Załóż konto »   

Kiler Ligi - HALP 2017/2018

Klasyfikacja ma formę informacyjną - bez nagród. Punkty otrzymuje się za:

  • Każda kara minutowa (2 oraz 5 min) - 5 punktów
  • Czerwona kartka - 10 punktów karnych

LP Zawodnik Drużyna Żółta kartka Czerwona kartka Kiler
1 Kosmaczewski Ryszard Lufy Czerkiego 5 0 25
2 Bieniek Piotr SEC 5 0 25
3 Słotwiński Marcin Lufy Czerkiego 2 1 20
4 Mielczarek Piotr Alsecco Nowa Cukrownia. 2 1 20
5 Waltrowski Paweł Auto-Maglownice 4 0 20
6 Czajkowski Rafał DP Luzersi 1 1 15
7 Sulecki Krzysztof SUT-DEVILS 1 1 15
8 Putkiewicz Tomasz Agryf 1 1 15
9 Sobkowiak Mariusz SUT-DEVILS 1 1 15
10 Lisowski Paweł SV Team 3 0 15
11 Pieniążek Michał Villa Hoff 0 1 10
12 Fenger Tomasz Rodzice Piłkarzy 0 1 10
13 Szpaler Marcin Red Cargo 2 0 10
14 Czuryszkiewicz Igor Universal 2 0 10
15 Andrusewicz Mariusz Alsecco Nowa Cukrownia. 2 0 10
16 Matlak Kacper BDP 2 0 10
17 Kaczorowski Jacek Auto-Maglownice 2 0 10
18 Kuźnicki Andrzej SUT-DEVILS 2 0 10
19 Andrzejkowicz Marek Red Cargo 2 0 10
20 Grześkowiak Dariusz Universal 2 0 10
21 Szymczyk Adrian Auto-Maglownice 2 0 10
22 Domalski Cezary Konsbud 2 0 10
23 Gościniec Michał Lufy Czerkiego 2 0 10
24 Szostak Piotr IAI Ninja 2 0 10
25 Falco Tomasz Lekarze 1 0 5
26 Milewski Mariusz SUT-DEVILS 1 0 5
27 Szybka Cezary JS Team autoMaks.pl 1 0 5
28 Lewandowski Paweł Terminex Meble 1 0 5
29 Hoppe Krzysztof Agryf 1 0 5
30 Kaszyca Daniel Mat Buch 1 0 5
31 Wawrzaszek Marcin Opto Team 1 0 5
32 Kujath Artur Mat Buch 1 0 5
33 Michałowski Sylwek Konsbud 1 0 5
34 Sawiniec Rafał Fast Terminals 1 0 5
35 Bieniek Patryk Fast Terminals 1 0 5
36 Gryglewicz Robert MN Sport 1 0 5
37 Skibiński Mirosław Universal 1 0 5
38 Gogarowski Petre Lufy Czerkiego 1 0 5
39 Kepke Piotr RT Trans 1 0 5
40 Kmetyk Sebastian Alsecco Nowa Cukrownia. 1 0 5
41 Życki Karol Elektro-BUD 1 0 5
42 Richter Mateusz Profesja 1 0 5
43 Szymański Marcin SUT-DEVILS 1 0 5
44 Chlebowski Grzegorz RT Trans 1 0 5
45 Studziński Daniel Altor 1 0 5
46 Łaźniowski Rafał Pazim-Baltica SPA 1 0 5
47 Florek Piotr Opto Team 1 0 5
48 Siara Tomasz Opto Team 1 0 5
49 Janowczyk Jacek Konsbud 1 0 5
50 Grześkowiak Michał Universal 1 0 5
Urodziny małego piłkarza