You need to upgrade your Flash Player
Zaloguj się | Nie masz swojego konta? Załóż konto »   

3 liga gr 1 - Piątka Kolejki

Najlepsi w 11 kolejce

Wybierz kolejkę:

Klasyfikacja generalna

LP Zawodnik Drużyna Suma punktów Pozycja
1 Janusz Ciołek Lekarze 3 Bramkarz
2 Patryk Młyńczyk Pazim-Baltica SPA 3 Bramkarz
3 Piotr Romaniuk DP Luzersi 2 Bramkarz
4 Piotr Bieniek SEC 2 Bramkarz
5 Jacek Myślicki IAI Ninja 2 Bramkarz
6 Remigiusz Zając Lekarze 1 Bramkarz
7 Mariusz Sobkowiak SUT-DEVILS 1 Bramkarz
8 Dariusz Jachno Lekarze 1 Bramkarz
9 Artur Grudzień Free Media 1 Bramkarz
10 Konrad Góra SUT-DEVILS 1 Bramkarz
11 Daniel Szklarz Pazim-Baltica SPA 1 Bramkarz
12 Bartłomiej Bartkowiak Pazim-Baltica SPA 1 Bramkarz
13 Kacper Orman Pazim-Baltica SPA 5 -
14 Marcin Dżus DP Luzersi 5 -
15 Michał Szumocki SEC 4 -
16 Rafał Mysiara Free Media 4 -
17 Patryk Trajdecki Pazim-Baltica SPA 4 -
18 Łukasz Myszel Lekarze 3 -
19 Krzysztof Sulecki SUT-DEVILS 3 -
20 Michał Stygar SUT-DEVILS 2 -
21 Mariusz Milewski SUT-DEVILS 2 -
22 Krzysztof Dołgopol Rodzice Piłkarzy 2 -
23 Arkadiusz Jachno Lekarze 2 -
24 Patryk Fabiszewski SEC 2 -
25 Olgierd Mackiewicz SUT-DEVILS 2 -
26 Łukasz Piątek DP Luzersi 2 -
27 Piotr Borowski Pazim-Baltica SPA 2 -
28 Piotr Kubus Pazim-Baltica SPA 2 -
29 Tomasz Zaborowski Rodzice Piłkarzy 2 -
30 Dawid Tuchorski IAI Ninja 2 -
31 Michał Zawadzki Rodzice Piłkarzy 2 -
32 Artur Sosnowski DP Luzersi 1 -
33 Piotr Zienkiewicz Rodzice Piłkarzy 1 -
34 Przemysław Kujawski T-35 1 -
35 Kacper Kleszczyński T-35 1 -
36 Andrzej Kuźnicki SUT-DEVILS 1 -
37 Tomasz Brzozowski T-35 1 -
38 Daniel Leśnik SEC 1 -
39 Tomasz Falco Lekarze 1 -
40 Adrian Szymczyk Pazim-Baltica SPA 1 -
41 Marcin Szymański SUT-DEVILS 1 -
42 Przemysław Toporek SEC 1 -
43 Marcin Kwiatkowski Rodzice Piłkarzy 1 -
44 Tomasz Przewodowski Free Media 1 -
45 Piotr Łastowski SEC 1 -
46 Maciej Leszczyński Free Media 1 -
47 Jakub Roguski Profesja 1 -
48 Grzegorz Klimaszewski DP Luzersi 1 -
49 Bartosz Izydorczyk IAI Ninja 1 -
50 Łukasz Buczek SEC 1 -
51 Paweł Jachno Lekarze 1 -
52 Aleksander Ashurik Lekarze 1 -
53 Mateusz Richter Profesja 1 -
54 Wojciech Czajkowski SUT-DEVILS 1 -
55 Piotr Kepke Lekarze 1 -
Urodziny małego piłkarza