You need to upgrade your Flash Player
Zaloguj się | Nie masz swojego konta? Załóż konto »   

3 liga gr 2

Zawodnicy 10. kolejki, wybrani przez użytkowników.

Zawodnik Liczba głosów

Tabela

LP Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1 RT Trans 15 35 11 2 2 129 71 58
2 Awamed 16 31 10 1 5 94 80 14
3 Secco 15 26 8 2 5 101 83 18
4 Sędziowie 15 24 8 0 7 94 83 11
5 Tenisowa 35 14 24 7 3 4 101 96 5
6 Kojoty 16 17 5 2 9 72 80 -8
7 Transbaltic 13 16 5 1 7 70 77 -7
8 Arkonia Old 13 16 5 1 7 81 97 -16
9 Rodzice Piłkarzy 14 16 5 1 8 90 126 -36
10 IAI Ninja 14 15 5 0 9 94 98 -4
11 Prowit 15 13 4 1 10 69 104 -35

Terminarz

Runda: 2 Kolejka: 11
2017-04-21 19:00 RT Trans - Rodzice Piłkarzy
2017-04-21 20:00 Kojoty - Arkonia Old
2017-04-21 21:00 Prowit - Tenisowa 35
2017-04-21 22:00 Sędziowie - IAI Ninja
2017-04-22 16:00 Awamed - Transbaltic
Runda: 2 Kolejka: 10
2017-04-07 20:00 IAI Ninja - Arkonia Old
2017-04-07 21:00 Tenisowa 35 - Rodzice Piłkarzy
2017-04-08 16:00 Awamed - RT Trans
2017-04-08 17:00 Secco - Transbaltic
2017-04-08 18:00 Kojoty - Prowit
Runda: 2 Kolejka: 9
2017-03-31 19:00 Rodzice Piłkarzy - Kojoty
2017-03-31 20:00 Sędziowie - Transbaltic
2017-03-31 21:00 Awamed - Tenisowa 35
2017-03-31 22:00 RT Trans - Secco
2017-04-01 10:00 Prowit - IAI Ninja
Runda: 2 Kolejka: 8
2017-03-24 19:00 Rodzice Piłkarzy - Prowit 5 - 6 (1 - 3) szczegóły
2017-03-24 20:00 Arkonia Old - Awamed 8 - 3 (3 - 2) szczegóły
2017-03-24 21:00 Tenisowa 35 - Kojoty 2 - 1 (0 - 0) szczegóły
2017-03-24 22:00 Secco - Sędziowie 6 - 4 (3 - 1) szczegóły
2017-03-25 11:00 IAI Ninja - RT Trans 3 - 9 (2 - 2) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 7
2017-03-17 19:00 Rodzice Piłkarzy - Secco 8 - 20 (1 - 5) szczegóły
2017-03-17 20:00 Sędziowie - Kojoty 2 - 8 (2 - 0) szczegóły
2017-03-17 21:00 Arkonia Old - Tenisowa 35 14 - 11 (5 - 6) szczegóły
2017-03-18 13:00 Transbaltic - IAI Ninja 7 - 10 (5 - 5) szczegóły
2017-03-18 18:00 Prowit - Awamed 4 - 11 (1 - 6) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 6
2017-03-10 20:00 Sędziowie - Arkonia Old 2 - 10 (2 - 3) szczegóły
2017-03-10 21:00 Tenisowa 35 - RT Trans 8 - 11 (3 - 6) szczegóły
2017-03-11 11:00 Prowit - Secco 5 - 6 (3 - 3) szczegóły
2017-03-11 13:00 IAI Ninja - Awamed 10 - 1 (3 - 1) szczegóły
2017-03-11 18:00 Kojoty - Transbaltic 8 - 9 (4 - 3) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 5
2017-03-03 19:00 IAI Ninja - Rodzice Piłkarzy 11 - 6 (5 - 3) szczegóły
2017-03-03 20:00 Arkonia Old - Transbaltic 6 - 6 (4 - 4) szczegóły
2017-03-03 21:00 RT Trans - Sędziowie 8 - 2 (3 - 2) szczegóły
2017-03-04 19:00 Awamed - Kojoty 5 - 4 (3 - 2) szczegóły
2017-04-10 21:00 Tenisowa 35 - Secco
Runda: 2 Kolejka: 4
Tenisowa 35 - Sędziowie
2017-02-24 19:00 Rodzice Piłkarzy - Awamed 0 - 10 (0 - 5) szczegóły
2017-02-26 14:00 Arkonia Old - RT Trans 0 - 19 (0 - 7) szczegóły
2017-02-26 15:00 Transbaltic - Prowit 7 - 4 (3 - 1) szczegóły
2017-04-05 18:00 Kojoty - Secco
Runda: 2 Kolejka: 3
2017-02-17 19:00 Sędziowie - Awamed 5 - 10 (1 - 4) szczegóły
2017-02-17 21:00 Transbaltic - Tenisowa 35 Vo. szczegóły
2017-02-17 22:00 RT Trans - Prowit 9 - 3 (5 - 1) szczegóły
2017-02-18 12:00 IAI Ninja - Secco Vo. szczegóły
2017-04-06 18:00 Rodzice Piłkarzy - Arkonia Old
Runda: 2 Kolejka: 2
2017-02-10 19:00 Rodzice Piłkarzy - Sędziowie 6 - 2 (2 - 1) szczegóły
2017-02-10 22:00 RT Trans - Transbaltic Vo. szczegóły
2017-02-11 19:00 Secco - Awamed 5 - 10 (2 - 6) szczegóły
2017-02-11 20:00 IAI Ninja - Kojoty 4 - 8 (2 - 3) szczegóły
2017-04-10 20:00 Arkonia Old - Prowit
Runda: 2 Kolejka: 1
2017-02-05 17:00 Sędziowie - Prowit 6 - 1 (2 - 0) szczegóły
2017-02-05 20:00 RT Trans - Kojoty 6 - 2 (3 - 1) szczegóły
2017-04-10 22:00 IAI Ninja - Tenisowa 35
2017-04-19 20:00 Secco - Arkonia Old
2017-04-19 21:00 Rodzice Piłkarzy - Transbaltic
Runda: 1 Kolejka: 11
2017-01-27 19:00 Rodzice Piłkarzy - RT Trans 9 - 9 (3 - 2) szczegóły
2017-01-27 20:00 Arkonia Old - Kojoty 6 - 3 (2 - 2) szczegóły
2017-01-27 21:00 Tenisowa 35 - Prowit 10 - 4 (7 - 1) szczegóły
2017-01-29 18:00 Transbaltic - Awamed Vo. szczegóły
2017-04-12 19:00 IAI Ninja - Sędziowie
Runda: 1 Kolejka: 10
2017-01-20 20:00 Arkonia Old - IAI Ninja 10 - 6 (3 - 1) szczegóły
2017-01-20 21:00 Rodzice Piłkarzy - Tenisowa 35 6 - 8 (2 - 4) szczegóły
2017-01-21 18:00 Prowit - Kojoty 3 - 3 (2 - 2) szczegóły
2017-01-21 19:00 Transbaltic - Secco 4 - 8 (2 - 3) szczegóły
2017-04-19 18:00 RT Trans - Awamed
Runda: 1 Kolejka: 9
2017-01-13 19:00 Kojoty - Rodzice Piłkarzy 6 - 5 (1 - 3) szczegóły
2017-01-13 21:00 Tenisowa 35 - Awamed 7 - 4 (2 - 3) szczegóły
2017-01-14 12:00 Secco - RT Trans 2 - 3 (1 - 1) szczegóły
2017-01-14 17:00 Transbaltic - Sędziowie 4 - 6 (4 - 3) szczegóły
2017-01-14 18:00 IAI Ninja - Prowit 5 - 7 (2 - 3) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 8
2017-01-06 19:00 Prowit - Rodzice Piłkarzy 8 - 10 (3 - 8) szczegóły
2017-01-06 20:00 Awamed - Arkonia Old 14 - 5 (9 - 1) szczegóły
2017-01-06 21:00 Kojoty - Tenisowa 35 5 - 5 (1 - 3) szczegóły
2017-01-06 22:00 RT Trans - IAI Ninja 15 - 7 (8 - 1) szczegóły
2017-01-07 14:00 Sędziowie - Secco 5 - 2 (2 - 0) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 7
2016-12-16 19:00 Secco - Rodzice Piłkarzy 3 - 12 (1 - 4) szczegóły
2016-12-16 20:00 Kojoty - Sędziowie 3 - 5 (2 - 1) szczegóły
2016-12-16 21:00 Tenisowa 35 - Arkonia Old 8 - 5 (6 - 0) szczegóły
2016-12-17 18:00 Awamed - Prowit 1 - 7 (1 - 6) szczegóły
2017-04-18 20:00 IAI Ninja - Transbaltic
Runda: 1 Kolejka: 6
2016-12-02 19:00 Arkonia Old - Sędziowie 5 - 7 (2 - 4) szczegóły
2016-12-02 21:00 RT Trans - Tenisowa 35 8 - 8 (4 - 2) szczegóły
2016-12-03 13:00 Awamed - IAI Ninja 0 - 15 (0 - 4) szczegóły
2016-12-03 17:00 Transbaltic - Kojoty 8 - 4 (4 - 0) szczegóły
2016-12-03 18:00 Secco - Prowit 11 - 2 (3 - 2) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 5
2016-11-25 19:00 Rodzice Piłkarzy - IAI Ninja 8 - 6 (2 - 5) szczegóły
2016-11-25 20:00 Kojoty - Awamed 0 - 7 (0 - 2) szczegóły
2016-11-25 21:00 Secco - Tenisowa 35 9 - 9 (4 - 3) szczegóły
2016-11-25 22:00 Sędziowie - RT Trans 10 - 6 (4 - 2) szczegóły
2017-04-11 20:00 Transbaltic - Arkonia Old
Runda: 1 Kolejka: 4
2016-11-18 19:00 RT Trans - Arkonia Old 5 - 4 (3 - 1) szczegóły
2016-11-18 20:00 Awamed - Rodzice Piłkarzy 5 - 4 (4 - 1) szczegóły
2016-11-18 21:00 Sędziowie - Tenisowa 35 8 - 6 (4 - 4) szczegóły
2016-11-19 13:00 Secco - Kojoty 6 - 3 (2 - 2) szczegóły
2016-11-19 18:00 Prowit - Transbaltic 5 - 7 (2 - 5) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 3
2016-11-12 16:00 Secco - IAI Ninja 6 - 8 (2 - 3) szczegóły
2016-12-09 21:00 Prowit - RT Trans 5 - 11 (1 - 10) szczegóły
2016-12-23 19:00 Awamed - Sędziowie 4 - 2 (2 - 0) szczegóły
2016-12-23 21:00 Tenisowa 35 - Transbaltic 4 - 14 (2 - 6) szczegóły
2017-04-03 21:00 Arkonia Old - Rodzice Piłkarzy
Runda: 1 Kolejka: 2
2016-11-04 20:00 Sędziowie - Rodzice Piłkarzy 28 - 4 (9 - 2) szczegóły
2016-11-05 12:00 Kojoty - IAI Ninja 6 - 2 (5 - 0) szczegóły
2016-11-06 13:00 Awamed - Secco 4 - 4 (1 - 2) szczegóły
2016-12-23 20:00 Prowit - Arkonia Old 5 - 2 (1 - 0) szczegóły
2017-04-03 20:00 Transbaltic - RT Trans
Runda: 1 Kolejka: 1
2016-10-28 20:00 Prowit - Sędziowie
2016-10-28 21:00 Tenisowa 35 - IAI Ninja 10 - 7 (5 - 2) szczegóły
2016-10-28 22:00 Kojoty - RT Trans 8 - 5 (2 - 0) szczegóły
2016-12-09 19:00 Transbaltic - Rodzice Piłkarzy 4 - 7 (2 - 1) szczegóły
2016-12-09 20:00 Arkonia Old - Secco 6 - 8 (3 - 3) szczegóły
Urodziny małego piłkarza