You need to upgrade your Flash Player
Zaloguj się | Nie masz swojego konta? Załóż konto »   

2 liga gr 1

Zawodnicy 10. kolejki, wybrani przez użytkowników.

Zawodnik Liczba głosów

Tabela

LP Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1 Villa Hoff 16 32 10 2 4 114 66 48
2 12 Brygada Zmechanizowana 16 31 10 1 5 123 78 45
3 Lufy Czerkiego 15 28 9 1 5 129 99 30
4 AZS ZUT 16 25 8 1 7 145 135 10
5 Opto team 12 24 8 0 4 107 80 27
6 MN Sport 17 24 8 0 9 116 120 -4
7 Tieto 15 21 6 3 6 79 98 -19
8 Arte - Reklama 15 16 5 1 9 97 130 -33
9 SV Team 14 15 5 0 9 91 109 -18
10 Czysta Ferma 14 13 4 1 9 70 122 -52
11 Red Cargo 14 11 3 2 9 69 103 -34

Terminarz

Runda: 2 Kolejka: 11
2017-04-22 17:00 MN Sport - Opto team
2017-04-22 19:00 Czysta Ferma - Arte - Reklama
2017-04-23 15:00 SV Team - Villa Hoff
2017-04-23 16:00 Tieto - Lufy Czerkiego
2017-04-23 17:00 AZS ZUT - Red Cargo
Runda: 2 Kolejka: 10
2017-04-07 19:00 AZS ZUT - Lufy Czerkiego
2017-04-07 22:00 Opto team - SV Team
2017-04-08 13:00 Red Cargo - Czysta Ferma
2017-04-08 14:00 Tieto - Arte - Reklama
2017-04-09 17:00 MN Sport - 12 Brygada Zmechanizowana
Runda: 2 Kolejka: 9
2017-04-01 12:00 Czysta Ferma - SV Team
2017-04-01 13:00 Red Cargo - Lufy Czerkiego
2017-04-01 14:00 Tieto - MN Sport
2017-04-02 17:00 12 Brygada Zmechanizowana - Arte - Reklama
2017-04-02 18:00 Opto team - Villa Hoff
Runda: 2 Kolejka: 8
2017-03-25 19:00 Czysta Ferma - Opto team 4 - 6 (3 - 2) szczegóły
2017-03-26 10:00 SV Team - 12 Brygada Zmechanizowana 9 - 8 (4 - 4) szczegóły
2017-03-26 11:00 Villa Hoff - Tieto Vo. szczegóły
2017-03-26 15:00 AZS ZUT - Arte - Reklama 17 - 8 (7 - 5) szczegóły
2017-03-26 16:00 MN Sport - Red Cargo 5 - 9 (1 - 4) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 7
2017-03-17 22:00 AZS ZUT - Tieto 8 - 8 (4 - 5) szczegóły
2017-03-18 12:00 MN Sport - Czysta Ferma 10 - 4 (5 - 2) szczegóły
2017-03-18 16:00 Arte - Reklama - Red Cargo 7 - 5 (3 - 0) szczegóły
2017-03-18 17:00 Lufy Czerkiego - Opto team 7 - 11 (6 - 2) szczegóły
2017-03-19 17:00 Villa Hoff - 12 Brygada Zmechanizowana 4 - 10 (2 - 6) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 6
2017-03-10 19:00 Opto team - AZS ZUT 8 - 10 (3 - 7) szczegóły
2017-03-11 15:00 Lufy Czerkiego - SV Team 10 - 7 (4 - 5) szczegóły
2017-03-12 15:00 Villa Hoff - Czysta Ferma 16 - 3 (6 - 1) szczegóły
2017-03-12 16:00 Tieto - 12 Brygada Zmechanizowana 5 - 14 (2 - 9) szczegóły
2017-03-12 17:00 Arte - Reklama - MN Sport Vo. szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 5
2017-03-05 14:00 SV Team - AZS ZUT 4 - 14 (1 - 5) szczegóły
2017-04-03 19:00 Lufy Czerkiego - Arte - Reklama
2017-04-12 20:00 Czysta Ferma - Tieto
2017-04-20 20:00 Red Cargo - Villa Hoff
2017-04-20 22:00 Opto team - 12 Brygada Zmechanizowana
Runda: 2 Kolejka: 4
2017-02-24 22:00 Red Cargo - SV Team 5 - 4 (4 - 2) szczegóły
2017-02-26 11:00 Lufy Czerkiego - Czysta Ferma 17 - 5 (9 - 2) szczegóły
2017-02-26 16:00 12 Brygada Zmechanizowana - AZS ZUT 7 - 6 (3 - 2) szczegóły
2017-02-26 17:00 Villa Hoff - MN Sport 6 - 4 (2 - 2) szczegóły
2017-04-10 19:00 Opto team - Tieto
Runda: 2 Kolejka: 3
2017-02-18 15:00 AZS ZUT - Czysta Ferma 10 - 7 (5 - 3) szczegóły
2017-02-18 16:00 Red Cargo - 12 Brygada Zmechanizowana 2 - 2 (1 - 1) szczegóły
2017-02-18 17:00 Arte - Reklama - Opto team 14 - 3 (5 - 2) szczegóły
2017-02-18 18:00 SV Team - MN Sport Vo. szczegóły
2017-02-19 17:00 Villa Hoff - Lufy Czerkiego 3 - 6 (1 - 0) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 2
2017-02-10 20:00 Red Cargo - Tieto 2 - 7 (0 - 3) szczegóły
2017-02-10 21:00 Lufy Czerkiego - MN Sport 5 - 11 (1 - 5) szczegóły
2017-02-12 17:00 Villa Hoff - AZS ZUT 9 - 3 (3 - 0) szczegóły
2017-04-06 20:00 SV Team - Arte - Reklama
2017-04-18 19:00 12 Brygada Zmechanizowana - Czysta Ferma
Runda: 2 Kolejka: 1
2017-02-03 20:00 Lufy Czerkiego - 12 Brygada Zmechanizowana 4 - 6 (0 - 1) szczegóły
2017-02-03 21:00 AZS ZUT - MN Sport 10 - 5 (5 - 1) szczegóły
2017-02-04 21:00 SV Team - Tieto 4 - 5 (0 - 1) szczegóły
2017-02-05 10:00 Villa Hoff - Arte - Reklama 9 - 5 (2 - 3) szczegóły
2017-04-18 22:00 Red Cargo - Opto team
Runda: 1 Kolejka: 11
2016-12-10 19:00 Villa Hoff - SV Team 12 - 2 (7 - 1) szczegóły
2017-01-28 22:00 Opto team - MN Sport 5 - 11 (2 - 3) szczegóły
2017-01-29 15:00 Lufy Czerkiego - Tieto 6 - 9 (2 - 4) szczegóły
2017-01-29 17:00 Arte - Reklama - Czysta Ferma Vo. szczegóły
2017-04-13 18:00 Red Cargo - AZS ZUT
Runda: 1 Kolejka: 10
2016-12-10 16:00 Arte - Reklama - Tieto 4 - 8 (1 - 3) szczegóły
2017-01-21 14:00 12 Brygada Zmechanizowana - MN Sport 14 - 10 (5 - 3) szczegóły
2017-01-21 16:00 Czysta Ferma - Red Cargo 9 - 5 (5 - 4) szczegóły
2017-04-04 21:00 Lufy Czerkiego - AZS ZUT
2017-04-11 22:00 SV Team - Opto team
Runda: 1 Kolejka: 9
2017-01-06 11:00 Lufy Czerkiego - Red Cargo 8 - 6 (2 - 4) szczegóły
2017-01-13 22:00 Arte - Reklama - 12 Brygada Zmechanizowana 0 - 12 (0 - 2) szczegóły
2017-01-14 15:00 MN Sport - Tieto 11 - 8 (4 - 4) szczegóły
2017-04-04 19:00 SV Team - Czysta Ferma
2017-04-04 22:00 Villa Hoff - Opto team
Runda: 1 Kolejka: 8
2017-01-07 13:00 Opto team - Czysta Ferma 15 - 4 (8 - 1) szczegóły
2017-01-07 18:00 Arte - Reklama - AZS ZUT 8 - 13 (5 - 3) szczegóły
2017-01-08 11:00 12 Brygada Zmechanizowana - SV Team 7 - 8 (3 - 2) szczegóły
2017-01-08 12:00 Tieto - Villa Hoff 2 - 4 (0 - 2) szczegóły
2017-01-08 16:00 Red Cargo - MN Sport 5 - 11 (0 - 5) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 7
2016-12-17 20:00 Opto team - Lufy Czerkiego 4 - 11 (1 - 7) szczegóły
2016-12-18 20:00 Red Cargo - Arte - Reklama 9 - 11 (5 - 4) szczegóły
2016-12-23 22:00 Czysta Ferma - MN Sport 5 - 6 (3 - 2) szczegóły
2017-01-06 13:00 12 Brygada Zmechanizowana - Villa Hoff 7 - 3 (2 - 3) szczegóły
2017-02-17 20:00 Tieto - AZS ZUT 8 - 7 (5 - 2) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 6
2016-12-02 20:00 SV Team - Lufy Czerkiego 5 - 12 (2 - 5) szczegóły
2016-12-02 22:00 AZS ZUT - Opto team 6 - 13 (4 - 6) szczegóły
2016-12-03 14:00 MN Sport - Arte - Reklama 8 - 10 (3 - 6) szczegóły
2016-12-03 15:00 Czysta Ferma - Villa Hoff 3 - 2 (2 - 1) szczegóły
2016-12-04 17:00 12 Brygada Zmechanizowana - Tieto 3 - 5 (0 - 2) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 5
2016-11-26 13:00 Tieto - Czysta Ferma 4 - 4 (2 - 2) szczegóły
2016-11-26 17:00 12 Brygada Zmechanizowana - Opto team 2 - 5 (1 - 3) szczegóły
2016-11-26 19:00 Villa Hoff - Red Cargo 6 - 5 (2 - 1) szczegóły
2016-11-27 13:00 Arte - Reklama - Lufy Czerkiego 9 - 14 (4 - 4) szczegóły
2016-11-27 17:00 AZS ZUT - SV Team 7 - 13 (3 - 5) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 4
2016-11-18 22:00 SV Team - Red Cargo 7 - 8 (2 - 3) szczegóły
2016-11-19 12:00 Czysta Ferma - Lufy Czerkiego 9 - 3 (4 - 2) szczegóły
2016-11-19 19:00 MN Sport - Villa Hoff 1 - 8 (1 - 3) szczegóły
2016-11-20 11:00 Tieto - Opto team 3 - 9 (2 - 2) szczegóły
2016-11-20 17:00 AZS ZUT - 12 Brygada Zmechanizowana 7 - 12 (5 - 6) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 3
2016-11-12 14:00 Czysta Ferma - AZS ZUT 4 - 16 (1 - 6) szczegóły
2016-11-12 17:00 Lufy Czerkiego - Villa Hoff 6 - 6 (1 - 3) szczegóły
2016-11-12 20:00 Opto team - Arte - Reklama 13 - 5 (6 - 3) szczegóły
2016-12-30 20:00 MN Sport - SV Team 6 - 5 (3 - 2) szczegóły
2016-12-30 22:00 12 Brygada Zmechanizowana - Red Cargo 7 - 1 (5 - 0) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 2
2016-11-04 21:00 Arte - Reklama - SV Team 7 - 10 (2 - 3) szczegóły
2016-11-05 19:00 Tieto - Red Cargo 4 - 4 (3 - 3) szczegóły
2016-11-05 20:00 MN Sport - Lufy Czerkiego 8 - 15 (3 - 6) szczegóły
2016-11-06 11:00 AZS ZUT - Villa Hoff 5 - 17 (2 - 7) szczegóły
2016-11-06 17:00 Czysta Ferma - 12 Brygada Zmechanizowana 4 - 12 (2 - 2) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 1
12 Brygada Zmechanizowana - Lufy Czerkiego Vo. szczegóły
2016-10-29 19:00 Arte - Reklama - Villa Hoff 4 - 4 (1 - 3) szczegóły
2016-11-11 15:00 Tieto - SV Team 3 - 13 (2 - 3) szczegóły
2016-12-09 22:00 Opto team - Red Cargo 15 - 3 (5 - 2) szczegóły
2017-01-06 12:00 MN Sport - AZS ZUT 4 - 6 (3 - 3) szczegóły
Urodziny małego piłkarza