You need to upgrade your Flash Player
Zaloguj się | Nie masz swojego konta? Załóż konto »   

2 liga gr 1

Zawodnicy 4. kolejki, wybrani przez użytkowników.

Zawodnik Liczba głosów

Tabela

LP Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1 Alsecco Nowa Cukrownia. 14 30 10 0 4 100 67 33
2 Auto-Maglownice 13 28 9 1 3 98 51 47
3 SV Team 14 28 9 1 4 106 83 23
4 Red Cargo 12 25 8 1 3 89 69 20
5 RT Trans 14 25 8 1 5 74 67 7
6 Grabo Team 15 24 8 0 7 77 74 3
7 Sędziowie 13 18 6 0 7 82 88 -6
8 Mat Buch 12 15 5 0 7 91 83 8
9 Elektro-BUD 14 15 5 0 9 59 87 -28
10 Fast Terminals 12 13 4 1 7 62 86 -24
11 TietoEnator 14 13 4 1 9 60 88 -28
12 PPC GRYF S.A 11 0 0 0 11 0 55 -55

Terminarz

Runda: 2 Kolejka: 5
2018-02-23 19:00 RT Trans - TietoEnator 4 - 8 (2 - 4) szczegóły
2018-02-23 20:00 Grabo Team - Sędziowie 6 - 4 (3 - 2) szczegóły
2018-02-25 11:00 Mat Buch - Elektro-BUD
2018-02-25 14:00 Auto-Maglownice - Alsecco Nowa Cukrownia.
2018-02-25 16:00 Fast Terminals - Red Cargo
2018-02-25 22:00 PPC GRYF S.A - SV Team
Runda: 2 Kolejka: 4
2018-02-16 22:00 Elektro-BUD - Fast Terminals 5 - 7 (2 - 3) szczegóły
2018-02-18 11:00 Mat Buch - RT Trans 6 - 9 (4 - 3) szczegóły
2018-02-18 12:00 SV Team - Auto-Maglownice 5 - 5 (1 - 3) szczegóły
2018-02-18 16:00 TietoEnator - Red Cargo 6 - 7 (4 - 4) szczegóły
2018-02-18 19:00 Grabo Team - Alsecco Nowa Cukrownia. 3 - 8 (2 - 4) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 3
2018-02-09 22:00 Sędziowie - Elektro-BUD 14 - 2 (4 - 1) szczegóły
2018-02-11 10:00 Auto-Maglownice - TietoEnator Vo. szczegóły
2018-02-11 11:00 Mat Buch - SV Team 7 - 17 (2 - 6) szczegóły
2018-02-11 13:00 Alsecco Nowa Cukrownia. - Fast Terminals 15 - 4 (8 - 2) szczegóły
2018-02-11 16:00 Grabo Team - Red Cargo Vo. szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 2
2018-02-02 20:00 Sędziowie - RT Trans 5 - 10 (5 - 4) szczegóły
2018-02-04 13:00 Alsecco Nowa Cukrownia. - Elektro-BUD 7 - 4 (2 - 1) szczegóły
2018-02-04 14:00 Mat Buch - Grabo Team 12 - 7 (5 - 3) szczegóły
2018-02-04 15:00 SV Team - TietoEnator 13 - 9 (7 - 4) szczegóły
2018-02-04 16:00 Auto-Maglownice - Red Cargo 10 - 3 (4 - 1) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 1
2018-01-26 20:00 Sędziowie - SV Team 5 - 8 (3 - 4) szczegóły
2018-01-28 15:00 Grabo Team - Auto-Maglownice 3 - 6 (2 - 3) szczegóły
2018-01-28 16:00 TietoEnator - Fast Terminals 6 - 6 (3 - 3) szczegóły
2018-01-28 17:00 Elektro-BUD - RT Trans 7 - 3 (1 - 3) szczegóły
2018-04-09 20:00 Mat Buch - Red Cargo
Runda: 1 Kolejka: 11
2018-01-15 09:00 Mat Buch - PPC GRYF S.A Vo. szczegóły
2018-01-21 12:00 RT Trans - SV Team 8 - 5 (3 - 3) szczegóły
2018-01-21 13:00 Elektro-BUD - Auto-Maglownice 11 - 8 (3 - 3) szczegóły
2018-01-21 15:00 Fast Terminals - Sędziowie 4 - 7 (2 - 1) szczegóły
2018-01-21 16:00 TietoEnator - Grabo Team Vo. szczegóły
2018-01-21 17:00 Alsecco Nowa Cukrownia. - Red Cargo 9 - 7 (5 - 5) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 10
2018-01-08 09:00 Auto-Maglownice - PPC GRYF S.A Vo. szczegóły
2018-01-14 10:00 Mat Buch - TietoEnator 19 - 0 (7 - 0) szczegóły
2018-01-14 11:00 Fast Terminals - RT Trans 4 - 7 (2 - 2) szczegóły
2018-01-14 15:00 Grabo Team - SV Team 7 - 11 (3 - 4) szczegóły
2018-01-14 16:00 Red Cargo - Elektro-BUD 11 - 1 (2 - 0) szczegóły
2018-01-14 17:00 Alsecco Nowa Cukrownia. - Sędziowie 10 - 5 (4 - 2) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 9
2018-01-02 09:00 PPC GRYF S.A - Red Cargo Vo. szczegóły
2018-01-05 22:00 Auto-Maglownice - RT Trans 9 - 3 (3 - 2) szczegóły
2018-01-07 12:00 Mat Buch - Sędziowie 4 - 5 (2 - 1) szczegóły
2018-01-07 13:00 SV Team - Fast Terminals 4 - 5 (2 - 1) szczegóły
2018-01-07 14:00 Grabo Team - Elektro-BUD 5 - 1 (0 - 1) szczegóły
2018-01-07 16:00 Alsecco Nowa Cukrownia. - TietoEnator Vo. szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 8
2017-12-20 09:00 PPC GRYF S.A - Grabo Team Vo. szczegóły
2017-12-29 20:00 Sędziowie - Auto-Maglownice 8 - 7 (3 - 4) szczegóły
2017-12-30 15:00 RT Trans - Red Cargo 5 - 5 (0 - 4) szczegóły
2017-12-30 16:00 SV Team - Alsecco Nowa Cukrownia. 9 - 6 (3 - 4) szczegóły
2017-12-30 17:00 Mat Buch - Fast Terminals 7 - 5 (5 - 2) szczegóły
2017-12-30 21:00 Elektro-BUD - TietoEnator 2 - 4 (1 - 2) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 7
2017-12-11 09:00 PPC GRYF S.A - Elektro-BUD Vo. szczegóły
2017-12-15 20:00 SV Team - Red Cargo 7 - 15 (4 - 6) szczegóły
2017-12-17 11:00 Alsecco Nowa Cukrownia. - RT Trans 5 - 6 (2 - 3) szczegóły
2017-12-17 12:00 Mat Buch - Auto-Maglownice 11 - 7 (7 - 3) szczegóły
2017-12-17 15:00 TietoEnator - Sędziowie 16 - 3 (6 - 2) szczegóły
2017-12-17 17:00 Fast Terminals - Grabo Team 3 - 12 (1 - 4) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 6
2017-12-08 20:00 Red Cargo - Sędziowie 12 - 9 (0 - 0) szczegóły
2017-12-10 14:00 Alsecco Nowa Cukrownia. - Mat Buch 10 - 9 (5 - 3) szczegóły
2017-12-10 15:00 Grabo Team - RT Trans 2 - 6 (0 - 3) szczegóły
2017-12-10 19:00 SV Team - Elektro-BUD 4 - 3 (0 - 1) szczegóły
2017-12-10 22:00 TietoEnator - PPC GRYF S.A Vo. szczegóły
2018-03-17 14:00 Auto-Maglownice - Fast Terminals
Runda: 1 Kolejka: 5
2017-12-01 20:00 Sędziowie - Grabo Team 6 - 7 (4 - 2) szczegóły
2017-12-01 21:00 TietoEnator - RT Trans 1 - 4 (0 - 1) szczegóły
2017-12-03 11:00 Elektro-BUD - Mat Buch 5 - 2 (2 - 1) szczegóły
2017-12-03 15:00 Alsecco Nowa Cukrownia. - Auto-Maglownice 1 - 7 (0 - 3) szczegóły
2017-12-03 16:00 Red Cargo - Fast Terminals 11 - 3 (4 - 0) szczegóły
2017-12-03 22:00 SV Team - PPC GRYF S.A Vo. szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 4
2017-11-24 22:00 PPC GRYF S.A - Sędziowie Vo. szczegóły
2017-11-25 18:00 Alsecco Nowa Cukrownia. - Grabo Team 4 - 5 (2 - 1) szczegóły
2017-11-25 19:00 Auto-Maglownice - SV Team Vo. szczegóły
2017-11-26 18:00 Fast Terminals - Elektro-BUD 11 - 6 (7 - 2) szczegóły
2018-03-17 10:00 RT Trans - Mat Buch
2018-03-17 15:00 Red Cargo - TietoEnator
Runda: 1 Kolejka: 3
2017-11-18 17:00 Red Cargo - Grabo Team Vo. szczegóły
2017-11-18 18:00 RT Trans - PPC GRYF S.A Vo. szczegóły
2017-11-18 19:00 TietoEnator - Auto-Maglownice 3 - 5 (3 - 1) szczegóły
2017-11-19 14:00 Fast Terminals - Alsecco Nowa Cukrownia. 5 - 6 (2 - 3) szczegóły
2017-11-19 18:00 SV Team - Mat Buch 8 - 6 (3 - 3) szczegóły
2018-04-10 21:00 Elektro-BUD - Sędziowie
Runda: 1 Kolejka: 2
2017-11-12 10:00 TietoEnator - SV Team 2 - 10 (0 - 5) szczegóły
2017-11-12 13:00 Red Cargo - Auto-Maglownice 3 - 19 (2 - 11) szczegóły
2017-11-12 14:00 Fast Terminals - PPC GRYF S.A Vo. szczegóły
2017-11-12 15:00 Elektro-BUD - Alsecco Nowa Cukrownia. 3 - 9 (0 - 3) szczegóły
2017-11-12 16:00 Grabo Team - Mat Buch 10 - 3 (5 - 1) szczegóły
2017-12-22 20:00 RT Trans - Sędziowie 2 - 6 (0 - 5) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 1
2017-11-03 20:00 RT Trans - Elektro-BUD 2 - 4 (0 - 3) szczegóły
2017-11-04 17:00 Alsecco Nowa Cukrownia. - PPC GRYF S.A Vo. szczegóły
2018-03-24 10:00 Fast Terminals - TietoEnator
2018-03-24 11:00 Red Cargo - Mat Buch
2018-03-24 15:00 Auto-Maglownice - Grabo Team
2018-04-04 21:00 SV Team - Sędziowie
Urodziny małego piłkarza