You need to upgrade your Flash Player
Zaloguj się | Nie masz swojego konta? Załóż konto »   

Wiadomość

2007-04-24
Trzy razy JS Team

 

W sobotę 21 kwietnia 2007 meczem o Super Puchar pomiędzy J.S. Teamem, a Piramidą Intermarche zakończyliśmy 7 edycje Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Zgodnie z oczekiwaniami wszystkie klasyfikacje drużynowe zgarnął Jacek Sikora ze swoim teamem.

Przypomnijmy, iż zespół JS Teamu zdobył już mistrzostwo na dwie kolejki przed końcem ligi, natomiast Puchar HALP wygrał podczas turnieju finałowego, w którym ograł zespoły drugoligowe, Haalo.pl oraz wcześniej wspominaną Piramidę. Od ubiegłego roku organizatorzy w porozumieniu z kierownikami drużyn odeszli od systemu Play – Off i zdecydowali, że liga zostanie zakończona po ostatnim meczu. Drużyna, która uplasowała się na pierwszym miejscu po rozegraniu 22 spotkań w 1 lidze automatycznie zostaje mistrzem.

Dla uatrakcyjnienia dnia, w którym są rozgrywane baraże, zarząd ligi dołączył do planu gier mecz finałowy pomiędzy zdobywcą Pucharu, a mistrzem ligi. W związku z tym, iż JS wygrał obie te klasyfikacje organizatorzy dali szanse drużynie, która uplasowała się na drugim miejscu w pucharze Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Spotkanie nie przyniosło spodziewanych emocji i Halpowski Dream Team rozbił już pierwszoligową Piramidę, która tylko w pierwszej połowie była w miarę równorzędnym partnerem.

W spotkaniach barażowych wyżej wymieniona Piramida w piątek ograła zespół Sutury Med. W stosunku 9 do 5, warto zanotować, że pierwszo ligowcy do 18 minuty prowadzili aż 3 do 0. Po spotkaniu zapytany o przegrany mecz i zapowiedziane na łamach naszej strony pilnowanie Darka Czerbińskiego, Artur Socha z Sutury Med. powiedział

- Mówiłem chłopakom, że musimy uważać na Czerbińskiego gdyż ma dobry odjazd na metrze. Jednak chyba nie za bardzo zorientowali się, o co chodzi z tym odjazdem, tym bardziej, że prowadziliśmy w pewnym momencie trzy do zera. Po trochu zlekceważyliśmy rywala i zaczęliśmy źle kryć, odpuszczać a przede wszystkim nie postawiliśmy kropki nad i w pierwszej połowie. Sam miałem dwie patelnie. W drugiej połowie to już było tylko źle odjeżdżał nam Czerbiński wraz z pierwsza liga. Nie spełniliśmy podstawowego założenia, aby uważać na Darka, ten strzelił nam 6 goli przy trzech asystował. Sam się zastanawiam, co by było gdybyśmy nie zwracali na niego uwagi (śmiech).

W drugim meczu barażowym o pierwsza ligę zespół AZS Politechnika nie stawił się na mecz, co do rozwiązania zaistniałej sytuacji organizatorzy podejmą inne działania.

W meczu barażowym o drugą ligę Doker wygrał w karnych z Przyjaciółmi Salosu. Spotkanie był bardzo wyrównane i rozstrzygniecie musiało paść w rzutach karnych. Feralnym strzelcem decydującego karnego był Wojciech Rodziński, którego zapytaliśmy, co się stało.

W sumie nic wielkiego, wprawdzie nikt nie lubi przegrywać zwłaszcza, gdy przeciwnik gra bez zmian i jest od nas troszkę słabszy. Na szczęście w naszej drużynie wszystko odbywa się po koleżeńsku i chłopaki nie mieli do mnie pretensji za ten karny. W sumie to jestem trochę zły na siebie, bo w bramce stał wielki zawodnik z pola żaden bramkarz, a ja przyładowałem prosto w brzuch. W każdym bądź razie nic się nie stało gramy dalej.

  

Ligi drugiej nie utrzymali piłkarze Niemamocnych, którzy w meczu z 12 BZ byli tylko tłem przegrywając do przerwy aż sześć do zera, aby na koniec ulec jedenaście do pięciu.

Zupełnie inaczej wyglądał mecz pomiędzy Pubem Szafa i Tobrukiem tu sprawa była jasna, ale tylko do przerwy gdzie Tobruk prowadził 6 do 3 a po przerwie.....

Jacek SawickiNie to nie było tak jak wygląda w protokole to był raczej śmieszny mecz, o którym należy jak najszybciej zapomnieć. Graliśmy nie swoją piłkę i tak naprawdę powinniśmy ten mecz wygrać różnicą, co najmniej pięciu bramek. Na piętnaście sekund przed końcem przeciwnicy doprowadzili do remisu 10:10 fundując nam rzuty karne. Na wysokości zadania stanął Wojtuś Zakrzewski broniąc dwa karne i mogliśmy z podniesioną głową udać się do Pubu Szafa.

 

W spotkaniu pomiędzy Columbusem i United Vampires tych drugich sparaliżowała stawka meczu. Sympatyczne Vampiry nie podołały drugo ligowcom i w przyszłym roku nadal będą występować w najniższej klasie rozgrywkowej.

Wszystkie wyniki baraży
Sutura Med. – Piramida Itermarche 6:9
Listonosze – AZS Politechnika
Doker Port – Przyjaciele Salosu 2:2 w rzutach karnych 2:1
Pub Szafa – Tobruk 10:10 w rzutach karnych 2:1
Columbus – United Vampires 7:3
Niemamocni – 12 BZ 5:11

Po spotkaniach barażowych oraz meczu o Super Puchar, organizatorzy wręczyli nagrody dla drużyn za bezpośrednie awanse do lig wyższych, a także nagrody indywidualne w poszczególnych klasyfikacjach. Co roku przyznajemy nagrody dla najlepszego strzelca, a także dla najlepszych piłkarzy jak i bramkarzy. Klasyfikacje te niby cieszą się duża popularnością i często są tematem do rozmów, to o tyle zwycięscy nie kwapią się przybyć, aby odebrać nagrody, co jest bardzo niezrozumiałe. Postanowiliśmy zapytać tych, którzy zostali uhonorowani, a nie przyszli, dlaczego nie przychodzą na wręczenie upominków i jak traktują tą klasyfikacje, może są one nie potrzebne?

Bećkowski Jacek Impex najlepszy zawodnik 1 ligi – nie przyszedłem, bo mi było trochę głupio, grała cała drużyna a ja wygrałem ta klasyfikacje. Obserwowałem cały czas punktacje i uważam ze jest to fajne przedsięwzięcie i szkoda by było z tego rezygnować.

 

 

 

Łukasz Myszel Lekarze Super Snajper 2 ligi. Nie dałem rady przyjechać miałem dyżur, ale wiem, że zostałem zwycięzcą klasyfikacji strzelca, z czego niezmiernie się cieszę. Jeśli chodzi o traktowanie tej klasyfikacji to uważam, że najważniejsza jest gra zespołowa. Jednak przyglądając się rozgrywkom po raz kolejny zabrakło postawy Fair Play. Mam na myśli trzecioligowy przykład, gdzie w jednej z ostatnich kolejek jeden z zawodników zdobył w meczu kilkanaście bramek i wygrał Super Snajpera w sposób nie do końca sportowy. Nie powinno to mieć miejsca. Sześć lat temu sam nawet byłem ofiarą podobnej sytuacji, gdy przegrałem rywalizację z amatorem Pawłem Dąbrowskim, który w jednym meczu strzelił prawie dwadzieścia bramek wypraszając u przeciwników grę trzech na trzech. Niestety niektórzy nie mają klasy i po trupach pragną być "najlepszym". Mam kilka propozycji do rozważenia. Na pewno trzeba utrzymać klasyfikacje indywidualne symboliczne nagrody za zwycięstwo, przeznaczać drużynie (piłki, getry, skrzynka piwa...). Mamy wtedy z głowy cwaniackie wybryki pseudo sportowców. Albo zupełnie bez nagród, za uścisk dłoni, za satysfakcję... Jestem zdecydowanie za ostatnią propozycja!

W sytuacji, o której mówi Łukasz znalazł się także Łukasz Owczarczyk z Eco Armatury, który w ostatniej kolejce stracił pozycje lidera strzelców na rzecz Leszka Kujdy z OK.-Okna. Leszek wykorzystując braki kadrowe w drużynie Fenixa właściwie tylko dobijał kolejne bramki do swojego konta, a wracał na swoją połowę tylko, aby wznowić mecz po straconej bramce przeciwników. Niestety nie udało nam się porozmawiać z Leszkiem gdyż nie pojawił się on na rozdaniu nagród. Organizatorzy i tak postanowili nie nagradzać takiego zachowania i nagrodę przyznali Owczarczykowi.

Łukasz Owczrczyk Eco Armatury zapytany o zaistniałą sytuacje powiedział. Dowiedziałem się o decyzji organizatorów od naszego kierownika Jacka Luterka. Chciałem przyjść na rozdanie nagród, ale niestety obowiązki w pracy. Nie pojawiłem się również na zakończeniu w Cafe Jerzy gdzie bawiła się nasza drużyna trochę szkoda, ale co zrobić. Natomiast, jeśli chodzi o zachowanie tego gościa, co strzelił tyle bramek w ostatnim meczu to nie wiem, co nim kierowało. W sumie to niepotrzebnie nie przyznawaliście jemu tej nagrody, wygrał i powinien ją dostać, chociaż ja na jego miejscu oddałbym ją temu, komu się należało. Jeśli chodzi o nagrody to uważam, że obecna formuła jest ok.

Nie zabrakło też głosów osób, które uważają, że klasyfikacje na najlepszych zawodników i bramkarzy są nie sprawiedliwe.

Sławomir Chodorowski wraz z drużyną Elewatora przyjęła decyzję o wygranej zawodnika Borek z Schenkera jako "zabawną". Pytanie jest podstawowe czyżby "Halp" nie tolerował żeby dwóch zawodników z jednego zespołu wygrali poszczególną klasyfikację? Czyli czemu to od górnie jest powiedziane ze skoro jest wspaniały bramkarz, który się wyróżnia i wspaniały zawodnik, który się wyróżnia, to nie mogą obydwoje wygrać. Czemu to "ktoś" decyduje, kto ma dostać nagrodę, ze ty jesteś lepszy a że ty nie, czemu postawa na boisku nie jest tu sprawą priorytetową? Wybieracie najlepszego piłkarza sezonu na Halpie w drugiej lidze, więc albo się takiego wybiera, albo "szóstka kolejki" nie ma tutaj najmniejszego sensu. Skoro wybór pada na osobę z Schenkera: "bo nie może być druga taka z tego samego zespołu (z Elewatora)" to jest, co najmniej dziwne. Zawodnik Borek dostał nominacje 4 nominacje za mecz wygrany z Jonda.pl, zespołem przeciętnym, hmmm...nie strzelając bramki, zaliczając tylko albo aż 2 asysty (Rozumiem ze musiał ją dostać by wygrać). To bardzo ciekawa nominacja, wręcz nieadekwatna do postawy na boisku, Panowie albo "szóstka kolejki" ma czemuś służyć albo nie? Skoro już doceniacie i prowadzicie taką klasyfikację to warto naprawdę solidnie do tego podejść tak solidnie jak do opisów spotkań, które są regularne. Tym bardziej ze już drugi raz z rzędu pojawia się sytuacja z takim traktowaniem zawodnika Elewatora, który w sezonie SLS w dokładnie takiej samej sytuacji, „bo ktoś inny musiał" nie został wybrany.

Na koniec naszych podsumowań porozmawialiśmy z największym wygranym siódmej edycji HALP z Jackiem Sikorą. Jacek oczywiście gratulujemy potrójnego zwycięstwa, ale przyglądając się tegorocznemu zakończeniu Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej należałoby się zastanowić nad powrotem do koncepcji Play – Off. Wiemy, że nie jesteś zwolennikiem kończenia ligi właśnie w ten sposób. Czy po sobotnim meczu zmieniłeś może zdanie?
- Dziękuje za gratulacje. Powiem tak, faktycznie nie wyglądało to najlepiej i jak się głębiej zastanowię to poprzednie formuły były ciekawsze. Jestem skłonny zmienić zdanie, ale mam kilka uwag i propozycji dotyczących powrotu do Play Off. Faktycznie zaangażujmy ponownie cztery zespoły w systemie meczy pierwszy z czwartym trzeci z drugim. Jest jednak jeden warunek. W drużynach tych podczas finałów mogą wystąpić tylko zawodnicy, którzy przekroczyli próg np. 75 % uczestnictwa w całej lidze, co organizatorzy by policzyli przed meczami. Natomiast sędziowie mieli by za zadanie w pierwszej lidze podczas trwania rozgrywek sprawdzać wnikliwie protokoły, aby ilość wpisanych zawodników zgadzała się z tymi, co przebywają w hali.

A co sądzisz o klasyfikacjach i nagrodach indywidualnych czy obecny system się sprawdza?
- Nagrody jak najbardziej być powinny. Ja bym to rozwiązał inaczej, oczywiście sprawa snajpera jest prosta natomiast po każdym meczu kierownicy drużyn mieli by za zadanie wpisywać najlepszego zawodnika i bramkarza meczu z drużyny przeciwnej do protokołu. To by było moim zdaniem sprawiedliwe, gdyż sędziowie czasem kogoś lubią a czasem nie.

No tak Jacek, ale wówczas zamiast piątki kolejki to po każdej kolejce mieli byśmy 12 bramkarzy i 12 zawodników w każdej lidze, a my mamy wybrać czterech zawodników i jednego bramkarza.
- No może dokładnie nie tak, ale coś w tym stylu trzeba poszukać innego rozwiązania, bo to z sędziami wydaje mi się nie do końca trafione.

Odbierając nagrody wystąpiłeś jako ostatni to taki przywilej tego, co wygrywa ligę. W oczekiwaniu, gdy to nastąpi z pewnością zauważyłeś, że nie wszyscy pasjonują się do końca ligą i nagrodami im przyznawanymi. Po prostu ich nie było na rozdaniu.
- Dla mnie osobiście to jest skandal, moja drużyna nawet jak by nie zajęła pierwszego miejsca to przyszła by w tej samej sile, co widzieliście. Mam dobrą atmosferę w drużynie i nawet chłopaki, którzy byli kontuzjowani przyszli na koniec. Tu też mam taką osobistą uwagę, na waszym miejscu nie rozdawałbym nagród dla drużyn czy osób, które nie przychodzą. Po prostu nagrody nie odebrane przekazałbym na dom dziecka. Tłumaczenie, że musieli pracować czy co kolwiek innego po prostu nie przystoi na mecze mogą przychodzić to i na rozdanie też znajdą te dwadzieścia minut to jest tylko raz do roku. A jeśli faktycznie jest nie możliwe przyjście wybrańca to przedstawiciela drużyny nie powinno zabraknąć tak przynajmniej mnie nauczono.

Dziękuję za rozmowę.

Opracował Robert Jurszo

Jeśli masz jakiś ciekawy pomysł na zmiany i udoskonalenia funkcjonowania naszej ligi zapraszamy do wypowiedzenia się na łamach naszej strony. Wszystkie opinie będą przedstawione, komentarze zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.

[ dodaj komentarz ]

[ komentarze - 2 ]

 

Pozostałe wiadomości

2018-04-17 Ligowiec mistrzem Halp
2018-04-13 Znamy finalistów
2018-04-11 Finały już w niedziele!!!
2018-04-10 Tylko jedna niewiadoma
2018-04-05 Awans Pazimu i Lekarzy
2018-04-04 Awans Alsecco
2018-03-30 Terminy przełożonych spotkań
2018-03-28 Trzy druzyny walczą o awans
2018-03-22 Super strzelcy juz znani?
2018-03-20 Universal traci przewage punktową
2018-03-15 Terminex walczy o czwórke
2018-03-13 Dwie niespodzianki w 2 lidze
2018-03-08 Pojedynek snajperów
2018-03-06 Alsecco liderem
2018-02-28 Zacieta walka o króla strzelców
2018-02-27 Js Team przegrywa
2018-02-22 Hit w drugiej lidze
2018-02-20 Mecz na szczycie bez historii
2018-02-15 Mecz na szczycie w 3 lidze
2018-02-13 Pazim goni Lekarzy
2018-02-08 Grześkowiak i Targoński uciekają
2018-02-06 Wysoka wygrana Opto
2018-01-31 Nispodzianka w drugiej lidze
2018-01-30 Altor zwycięża
2018-01-24 Kto na plus a kto na minus
2018-01-23 Klasyfikacja po pierwszej rundzie
2018-01-17 Trzecia liga wyrównana
2018-01-16 Niespodzianka w drugiej lidze
2018-01-10 Ciasno w drugiej lidze
2018-01-08 Bez niespodzianek w 1 lidze
2018-01-03 Porażka Maglownic
2017-12-21 Kilka słów Miłosza Ceglarza
2017-12-19 Mat-Buch w końcu wygrywa
2017-12-14 Klasyfikacje po 6 kolejkach
2017-12-12 Lekarze tracą punkty
2017-12-07 Przed nami ciekawe pojedynki
2017-12-05 Maglownice liderem
2017-11-29 1 liga - weekendowe relacje
2017-11-28 Grabo wygrywa z liderem
2017-11-23 Po raz pierwszy w 1 lidze
2017-11-22 Dobry mecz Fasta i Alsecco
2017-11-21 Festiwal strzelecki obrońcy Tytułu.
2017-11-16 Duzo emocji w 3 kolejce
2017-11-14 2 kolejka w 1 lidze za nami
2017-11-09 Będzie ciekawie!
2017-11-07 Terminarz 2 kolejka Halp
2017-11-07 Za nami 1 kolejka Halp
2017-11-02 Zaczynamy: JS Team broni tytułu.
2017-10-30 Podział lig na halp 2017/2018
2017-05-09 JS Team ponownie Mistrzem Halp.
2017-05-04 Finały Halp
2017-04-28 Za nami pierwsze baraże
2017-04-26 Podsumowanie sezonu 2016/2017.
2017-04-24 Pary barażowe
2017-04-21 Powtórzyli sukces z Sls
2017-04-20 Ostatnia kolejka 1 ligi
2017-04-19 HALPowe klasyfikacje
2017-04-14 Znamy Finalistów!!!
2017-04-14 Wesołych Świąt
2017-04-12 SLS w nowej formule
2017-04-11 Końcówka sezonu na zapleczu.
2017-04-10 Pilkington w finale!
2017-04-07 Aktualne klasyfikacje
2017-04-06 Druga kolejka 1 ligi
2017-04-04 Weekend w niższych ligach.
2017-04-03 1 kolejka po podziale
2017-03-30 Zapowiedź kolejki i klasyfikacje.
2017-03-29 RT Trans blisko awansu
2017-03-27 1 Liga podział i terminarz
2017-03-23 Klasyfikacje i zapowiedź
2017-03-21 Po 8 kolejce rewanżowej
2017-03-20 Proexpert wygranym kolejki.
2017-03-17 Ostatnia kolejka w pierwszej lidze.
2017-03-15 Duże niespodzianki w 3 lidze
2017-03-14 Koniec serii Pilkingtona.
2017-03-09 Mecze na szczycie i klasyfikacje.
2017-03-07 Rt Trans liderem
2017-03-06 Bez niespodzianek.
2017-03-03 Szlagier w 2 grupie 3 ligi
2017-03-02 Zapowedź i klasyfikacje.
2017-02-28 Wygrane do zera
2017-02-27 Kond-Bud postrachem faworytów.
2017-02-24 Mistrzostwa Polski 2017 w Gdyni.
2017-02-24 Luzersi z szansami
2017-02-23 Ciekawie przy Tenisowej.
2017-02-22 Grabo idzie jak burza
2017-02-20 Niespodzianki przy Tenisowej.
2017-02-16 Zapowiedź kolejki i klasyfikacje.
2017-02-15 Druga kolejka rewanżowa za nami
2017-02-14 Zacięte spotkania przy Tenisowej.
2017-02-10 3 liga przed 2 kolejką rewanżową
2017-02-09 Powoli końcowe rozstrzygnięcia.
2017-02-07 Luzersi wygrywają
2017-02-06 Skuteczność na plus
2017-02-02 Zapowiedź i klasyfikacje
2017-01-31 RT Trans remisowo
2017-01-30 Popis strzelecki E-megasport.
2017-01-26 Ostatnia kolejka rundy
2017-01-26 Okrojona kolejka przed nami.
2017-01-24 Tenisowa wygrywa derby
2017-01-23 Dużo bramek.
2017-01-20 Derby w 10 kolejce
2017-01-19 Zapowiedź kolejki i statystyki.
2017-01-17 Po 9 kolejce 3 ligi
2017-01-16 Liderzy na plus.
2017-01-13 Oirp o czołówkę
2017-01-12 Rewanż za SLS.
2017-01-10 Niespodzianki w 3 lidze
2017-01-09 JS Team wciąż wygrywa.
2017-01-05 W Nowym Roku z hitami w tle.
2017-01-04 Przełożone i 8 kolejka
2017-01-03 Grad bramek na koniec roku.
2016-12-28 Cztery mecze na koniec roku
2016-12-22 WESOŁYCH ŚWIĄT
2016-12-21 Aktualne indywidualne klasyfikacje.
2016-12-19 Pilinkton wygrywa na koniec roku.
2016-12-16 3 liga przed 7 kolejką
2016-12-15 Ostatnia kolejka w tym roku.
2016-12-13 Aktualne klasyfikacje
2016-12-12 Zaległości odrobione
2016-12-08 Odrabiamy zaległości.
2016-12-07 Liderzy wygrywają
2016-12-05 Pierwsze punkty Pżm.
2016-12-02 6 kolejka 3 ligi
2016-12-01 6 kolejka i klasyfikacje
2016-11-29 W 3 lidze ciekawie
2016-11-24 Czas na przełamanie
2016-11-23 Liderzy na plus
2016-11-22 Pokaz siły JS Team
2016-11-18 Będzie ciekawie
2016-11-17 Czwarta kolejka gier
2016-11-15 Zacięte spotkania w 3 lidze
2016-11-14 Impex w formie
2016-11-11 3 kolejka i promocja
2016-11-10 Trzecia kolejka gier.
2016-11-08 3 liga po 2 kolejce
2016-11-07 Jednostronne hity.
2016-11-04 2 kolejka 3 ligi
2016-11-03 Weekendowe hity.
2016-10-31 Dobra skuteczność na inaugurację.
2016-10-27 Pierwsze mecze i emocje - zaczynamy
2016-10-25 HALP STARTUJE
2016-10-19 Nowy sezon rusza 28.10.
2016-04-25 JS Team Automaks.pl nowym Mistrzem.
2016-04-22 Dzisiaj półfinały.
2016-04-20 NAGRODY PUCHARY HALP 2016
2016-04-15 Kto czwarty do walki o Mistrza?
2016-04-11 Emocje do ostatniej kolejki.
2016-04-08 Kto odpadnie z gry...
2016-04-06 Awanse i spadki na dziś.
2016-04-04 Faworyci na plus.
2016-04-01 Blisko rozstrzygnięć.
2016-03-28 Faworyci w formie.
2016-03-26 Życzenia świąteczne
2016-03-25 Wielkanocne granie.
2016-03-23 SLS 2016...
2016-03-22 Pilinkton w 1 lidze.
2016-03-18 19 kolejka gier.
2016-03-14 JS Team lepszy w meczu na szczycie.
2016-03-11 Przed nami 18 kolejka.
2016-03-09 Baraże i finały - Halp 2016.
2016-03-07 Liderzy utrzymują formę.
2016-03-04 Interliga z nowym Miastem.
2016-03-02 Klasyfikacje po 16 kolejce.
2016-02-26 Kolejka pod znakiem hitów.
2016-02-22 Remis w hicie kolejki.
2016-02-19 Pazim kontra PŻM w hicie kolejki.
2016-02-15 Dominacja faworytów.
2016-02-08 Proexpert zatrzymuje E-mega.
2016-02-08 MP 2016 w Warszawie
2016-02-05 Lekarze o krok od awansu.
2016-02-02 E-mega wygrywa w hicie kolejki.
2016-01-29 Święta Wojna na inaugurację rundy.
2016-01-25 Pierwsza runda zakończona.
2016-01-22 Ostatnia kolejka pierwszej rundy.
2016-01-21 Skróty spotkań 10 kolejki
2016-01-18 Faworyci w dobrej formie.
2016-01-15 Półmetek blisko.
2016-01-13 HALPowe klasyfikacje.
2016-01-13 Skróty spotkań 8 i 9 kolejki
2016-01-11 Faworyci na plus.
2016-01-08 9 kolejka gier.
2016-01-07 Impex lepszy w Hicie dnia.
2016-01-06 Trzech Króli z Halpem.
2016-01-04 JS Team wraca na pozycje lidera.
2016-01-01 Wracamy do gry.
2015-12-31 Nowy rok 2016 - nowe nadzieje.
2015-12-31 Ferie na sportowo z Halp tuż, tuż
2015-12-30 Skróty spotkań 8 kolejki
2015-12-29 Niespodzianka w hicie Niedzieli.
2015-12-26 Niedziela z Halpem.
2015-12-23 Wesołych Świąt.
2015-12-22 Skróty spotkań 7 kolejki
2015-12-18 Ostatni pełna kolejka w tym roku.
2015-12-16 Skróty spotkań 6 kolejki
2015-12-15 PŻM dokonał niemożliwego.
2015-12-15 Skróty spotkań 5 kolejki
2015-12-11 6 kolejka i trzy hity.
2015-12-07 Pazim remisuje z E-mega.
2015-12-03 Skróty 4 kolejki
2015-12-02 Aktualne klasyfikacje.
2015-11-30 Liderzy zdodnie wygrywali.
2015-11-27 4 kolejka na pożegnanie Listopada.
2015-11-27 Skróty spotkań 3 kolejki
2015-11-24 Sikorski i Andrzejkowicz show.
2015-11-20 Co przyniesie weekend
2015-11-19 Skróty spotkań 2 kolejki
2015-11-18 Halp - statystyki po 2 kolejce.
2015-11-16 Druga kolejka za nami
2015-11-12 Rewanż JS Team - Pazim liderem.
2015-11-10 Środowe odrabianie zaległosci.
2015-11-09 Zaczęliśmy
2015-11-08 Finały
2015-11-02 Rusza sezon halowy.
2016-10-31 Szukam druzyna
2016-05-04 E-mega traci punkt już na starcie.
2015-12-03
2015-12-03
2015-11-19 Skróty spotkań 2 kolejki
2015-11-19 Skróty spotkań 2 kolejki
2015-11-18 Skróty spotkań 2 kolejki
2015-04-21 Tytuł dla E mega
2015-04-16 Końcowe klasyfikacje
2015-04-15 Wszystko jasne
2015-04-09 Czas przywitać wiosnę z Halp
2015-04-07 Setka Żaczka
2015-04-01 Prawie wszyscy o coś grają
2015-03-27 Finisz
2015-03-19 Strzelcy do raportu
2015-03-17 Wysoka porażka Impexu
2015-03-16 Arkończycy górą
2015-03-11 17 wygrana Dachczaru
2015-03-05 Nagrody Asów 2015
2015-03-04 Andrzejkowicz wciąż skuteczny
2015-03-03 Pierwszy punkt Siódemki
2015-02-26 kolejka z dogrywką Bumper ball.
2015-02-24 9 goli Jawy
2015-02-16 Po HALPowym weekendzie
2015-02-13 Aktualne klasyfikacje
2015-02-12 Najlepsze defensywy
2015-02-11 Klub 100
2015-02-06 Aktualne klasyfikacje
2015-02-04 Fair play, kiler ligi
2015-02-02 Mecz na szczycie dla Lekarzy
2015-01-29 Klasyfikacje
2015-01-28 Królowie remisów
2015-01-27 Porażka E-mega
2015-01-23 Aktualne klasyfikacje
2015-01-22 Lekarze liderem
2015-01-21 E-mega i Dachczar bez strat
2015-01-14 Zadyszka UniCredit
2015-01-09 Klasyfikacje
2015-01-08 Graj o Puchar HALP
2015-01-07 Sprawdzamy typy
2015-01-06
2014-12-23 Wtorkowe relacje
2014-12-18 UniCredit gra o awans
2014-12-16 Grabo lepsze od Lekarzy
2014-12-12 Po szóstej kolejce
2014-12-11 Ferie z Halp
2014-12-10 Ostatnia kolejka statystycznie
2014-12-08 Pierwsza porażka Jott.pl
2014-12-05 Aktualne klasyfikacje
2014-12-04 Debiut Ediego
2014-12-03 Dziś hit
2014-11-27 Nasze klasyfikacje
2014-11-26 Trzy zespoły bez porażki
2014-11-25 Dachczar nie do zatrzymania
2014-11-24 Wygrane Pro i Lekarzy
2014-11-22 Floating Arena Cup
2014-11-21 Weekend szlagierów
2014-11-19 13 ekip bez porażki
2014-11-18 Przerwana passa Pazimu
2014-11-13 Udany rewanż
2014-11-07 Dużo grania w długi weekend
2014-10-08 Stranieri także w HALPie
2014-09-12 Wynajem hali
2014-04-07 Mistrzostwo dla E-megasport
2014-04-04 Finały i nagrody 2013/2014
2014-04-03 Przed finałem
2014-04-02 Dwa awanse w pół roku
2014-03-31 Losowanie baraży
2014-03-28 Reklamuj firmę - sponsoruj dzieci
2014-03-26 Kto w Final Four?
2014-03-23 Nowości SLS 2014
2014-03-21 W SLS Stranieri
2014-03-21 Promocja Finmed
2014-03-19 Mistrzostwa Polski w Krakowie
2014-03-18 Nowi drugoligowcy
2014-03-17 Ostatnia prosta
2014-03-10 Zaczynamy wsteczne odliczanie
2014-03-07 Przed 18 kolejką.
2014-03-05 Podsumowanie 7 kolejki
2014-02-21 Co przyniesie weekend?
2014-02-20 Fair play, kiler ligi
2014-02-18 Klasyfikacje po 16 kolejce
2014-02-17 Po 16 kolejce HALP
2014-02-13 Zaniża średnią wieku naszej drużyny
2014-02-11 Klasyfikacje po 15 kolejce
2014-02-10 Wrócili z dalekiej podróży
2014-02-07 Zapowiedź 15 kolejki
2014-02-06 Strzelają aż miło
2014-02-04 Klasyfikacje po 14 kolejce
2014-02-03 Supersnajper Andrzejkowicz
2014-01-31 Zapowiedź 14 kolejki
2014-01-30 Fair play, kiler ligi
2014-01-28 Klasyfikacje po 13 kolejce
2014-01-27 Przebudzenie Luf Czerkiego
2014-01-24 Przed 13 kolejką
2014-01-23 Mecze wyzwalają więcej emocji
2014-01-21 Klasyfikacje po 12 kolejce
2014-01-17 Co przyniesie weekend?
2014-01-16 Niedzielne starcie gigantów
2014-01-14 Klasyfikacje
2014-01-13 Bosman ponownie liderem
2014-01-10 Niepełna kolejka
2014-01-09 Fair Play
2014-01-08 Klasyfikacje
2014-01-07 Historyczne punkty Loswatoslokos
2014-01-03 Cztery dni grania
2013-12-31 Klasyfikacje po 9 kolejce
2013-12-30 Bramka w 5 sekundzie
2013-12-27 Ostatni raz w 2013 roku
2013-12-24 Klasyfikacje po zaległej 3 kolejce
2013-12-20 Odrabiamy zaległości
2013-12-19 Rok 2013 był rokiem przełomowym
2013-12-17 Klasyfikacje po 8 kolejce
2013-12-12 Cieszymy sie z dobrego startu
2013-12-10 Klasyfikacje po 7 kolejce
2013-12-06 Transmisje LIVE oraz materiały
2013-12-05 Poziom sędziowania się podwyższył
2013-12-03 Podają,strzelają,punktują
2013-11-29 Przed 6 kolejką
2013-11-28 I love this Game
2013-11-26 Typer Halp gramy dalej
2013-11-25 Remis w hicie 3 ligi
2013-11-22 Do czterech razy sztuka
2013-11-21 Cel jest taki sam jak co roku
2013-11-20 Ekspert Halp nowa kolejka
2013-11-19 Strzelają podają klasyfikacje
2013-11-18 Terminex rozstrzelał Carrefour
2013-11-15 Lider z outsiderem
2013-11-14 W Sls mieliśmy mocniejszą drużynę
2013-11-13 Ekspert Halp nowa kolejka
2013-11-12 18 goli Dachczar.pl
2013-11-08 Odszedł Maciej Rynkiewicz
2013-11-07 Jesteśmy w stanie awansowac
2013-11-05 Falstart Bravo
2013-11-04 Podsumowanie kolejki
2013-10-31 Dokończenie 1 kolejki
2013-10-30 Wyróżniam cały zespół
2013-10-29 Wyniki baraży
2013-10-28 Rusza ekspert Halpu
2013-06-01 Mistrzostwa Polski
2013-04-22 Tytuł dla Marketingu
2013-04-19 Ostatni akord
2013-04-17 Ruszamy planowo
2013-04-15 PŻM wygrała sezon zasadniczy
2013-04-15 Dziś losowanie par barażowych
2013-04-12 Ostatnia kolejka
2013-04-11 500 meczów Lekarzy
2013-04-11 Zostań kaloszem
2013-04-05 SLS Sezon 2013
2013-04-05 Przedostatnia kolejka
2013-03-29 Sport Zina i Piekarnia wygrywały
2013-03-27 Czwórka na play off prawie pewna
2013-03-25 Piłkarze z HALP grali w futnet
2013-03-22 O awans i baraże
2013-03-20 Sport Zina skorzystała
2013-03-18 Marketing bliżej play off
2013-03-15 Weekendowe hity
2013-03-13 Trudna przeprawa Piekarni
2013-03-11 Trudna przeprawa JS Team
2013-03-08 Bravo walczy o Final Four
2013-03-04 Remis w meczu odwiecznych rywali
2013-03-01 Przedsmak play off
2013-02-27 Honorowa postawa Villi Hoff
2013-02-25 Fire Stop traci dorobek
2013-02-22 Marketing - Bravo wydarzeniem
2013-02-20 Trzecioligowi liderzy bez wygranych
2013-02-18 Telekomunikacja rozbiła Elgeron
2013-02-15 O awans do Final Four
2013-02-13 Pierwsze porażki Terminexu i Luf
2013-02-11 Udany rewanż JS Team
2013-02-08 Weekend pełen szlagierów
2013-02-06 Dachczar pnie się w górę
2013-02-05 Elgeron ograł lidera
2013-01-30 Ścisk w czołówce gr. I drugiej ligi
2013-01-26 Co mecz to szlagier
2013-01-18 Odrabiamy zaległości
2013-01-16 Końcówka dla Telekomunikacji
2013-01-14 Fire Stop mistrzem półmetka
2013-01-09 Fire Stop stracił prowadzenie
2013-01-07 PŻM ma apetyt na tytuł
2013-01-04 Niespodzianka noworoczna
2013-01-04 Rozpocząć rok od wygranej
2013-01-03 Otwarte okienko transferowe
2013-01-02 Brawa dla Bravo
2012-12-28 Ostatni raz w roku
2012-12-27 Marketing bez gola i punktów
2012-12-21 Przedświąteczna kolejka
2012-12-18 Siatkonoga o krok od medalu
2012-12-15 Szlagiery w II lidze
2012-12-14 Kibicowanie i barszczyk
2012-12-10 Telekomunikacja nie dała rady
2012-12-07 Telekomunikacja gotowa
2012-12-06 Z Marketingu na mistrzostwa świata
2012-12-03 Już tylko Marketing bez porażki
2012-11-30 Bravo z Marketingiem
2012-11-28 Zmiany liderów
2012-11-26 Marketing nie zwalnia tempa
2012-11-24 Turniej piłkarzyków
2012-11-21 Tylko Marketing i PŻM bez porażki
2012-11-19 Mecze pełne dramaturgii
2012-11-16 Weekend pełen emocji
2012-11-14 Druga seria w II i III lidze
2012-11-12 Falstart TPSA
2012-11-08 Pierwsi liderzy
2012-11-07 Mistrzostwa Polski
2012-11-05 Elgeron i JS Team na czele
2012-11-02 Zaczyna II i III liga
2012-10-30 Terminarz dostępny
2012-04-30 Paradise mistrzem
2012-04-29 Ostatni akord sezonu
2012-04-26 Nagrodzeni plan baraży i finał
2012-04-24 Piorunująca końcówka Christopher
2012-04-23 Drugoligowcy na finiszu
2012-04-21 Dramat Viversum
2012-04-20 K-2011/7/12halp
2012-04-19 Zażarta walka o utrzymanie
2012-04-18 Geoprojekt katem faworytów
2012-04-17 Awans Bravo i Villi Hoff
2012-04-16 Myślami przy play off
2012-04-13 Szóstki tydzień później
2012-04-13 Decydujące starcia
2012-04-12 Terminex i Osterstrom na mecie
2012-04-10 Bravo jedną nogą w I lidze
2012-04-07 Wesołych Świąt
2012-04-06 O awans, baraże i utrzymanie
2012-04-05 Cztery drużyny trzy miejsca
2012-04-04 Profesja wraca do gry
2012-04-04 SLS i SLS Champions League
2012-04-03 Awans Kond Budu
2012-04-02 Szalony mecz Oponiarni i Elgeronu
2012-03-30 JS Team prawie pewny
2012-03-29 Columbus się nie poddaje
2012-03-27 Walkowery i pasjonujący terminarz
2012-03-26 Oponiarnia traci dystans
2012-03-23 Grają o różne cele
2012-03-22 Fire Stop nie zwalnia tempa
2012-03-21 Black Crew odskakuje rywalom
2012-03-20 Katastrofa Columbusa
2012-03-16 Mecz rundy
2012-03-14 Pogrom faworytów
2012-03-13 Liderzy trzymają się mocno
2012-03-12 Trwa fatum Oponiarni
2012-03-11 Pierwsze mistrzostwa za nami
2012-03-09 Coraz mniej nieważnych meczów
2012-03-08 Przerwana passa Carrefoura
2012-03-06 Villa Hoff nie wytrzymała ciśnienia
2012-03-05 Emocje do samego końca
2012-03-02 Szlagier o Final Four
2012-03-01 JS Team odskakuje na 5 punktów
2012-02-29 Carrefour razy dziesięć
2012-02-27 Niespodzianki w I lidze
2012-02-24 Pro przed historyczną szansą
2012-02-22 Szybcy za szybcy dla rywali
2012-02-21 Kolejka dla Villi Hoff
2012-02-20 Emocje godne szlagierów
2012-02-17 I ligowe szlagiery
2012-02-16 Pomiedzy wypada z gry
2012-02-15 Wszyscy pod Eurobud
2012-02-14 Fair play dla Nowalijki
2012-02-13 Paradise z kłopotami
2012-02-10 Rewanż za finał sprzed dwóch lat
2012-02-09 Rekordowe wygrane
2012-02-07 TW Sport jak nowo narodzony
2012-02-06 Telekomunikacja bliżej baraży
2012-02-03 Kolejka bez szlagierów
2012-02-02 Black Crew liderem
2012-01-31 Liderzy bez wygranej
2012-01-30 Armatura bez wygranej w tym roku
2012-01-27 Czas rewanżów
2012-01-26 Columbus wraca do gry
2012-01-25 12 goli Pieczkowskiego
2012-01-24 Ścisk w czołówce II lig
2012-01-23 Pierwszoligowcy po I rundzie
2012-01-20 Grają niepokonani
2012-01-19 Poskromiona Profesja
2012-01-18 Niepokonana Profesja
2012-01-17 Porażki liderów
2012-01-16 Potkniecie Paradise
2012-01-13 Rewanż za półfinał sprzed 2 lat
2012-01-11 Remisowy Pionier
2012-01-10 Lekarze im starsi, tym lepsi
2012-01-09 Wygrali w Słupsku i w Szczecinie
2012-01-08 Paradise i Ława
2012-01-07 Nowa trawa - raj dla piłkarzy
2012-01-06 Arizona coraz mocniejsza
2012-01-04 A mój chłopak piłkę kopie
2012-01-03 Trawa, jak Wimbledon
2012-01-02 Chłopcy z Goleniowa
2012-01-01 Terminarz na SMS
2011-12-28 Na dwóch biegunach
2011-12-27 Pro wciąż bez punktu
2011-12-23 Przedświąteczne granie
2011-12-23 Wesołych Świat
2011-12-22 Zawiedli zmiennicy
2011-12-20 Porażki liderów
2011-12-19 Kłopoty z grą w przewadze
2011-12-16 JS Team o odzyskanie lidera
2011-12-15 Paradise nowym liderem
2011-12-14 Pierwsze straty Progressu
2011-12-13 Liderzy trzymają się mocno
2011-12-12 Sensacyjna porażka Marsela
2011-12-09 Weekend pełen emocji
2011-12-08 Pierwsza porażka JS Team
2011-12-07 Profesja i Progress bez straty
2011-12-06 Zespół zamiast pajaców
2011-12-05 Marsel gromi Telekomunikację
2011-12-02 W pogoni za JS Team
2011-12-01 W III lidze bez niespodzianek
2011-11-29 Bravo postrachem faworytów
2011-11-28 Marsel znów zwycięski
2011-11-25 TP SA szykuje się na JS Team
2011-11-24 Oponiarnia bez gola
2011-11-23 Bez niespodzianek w III lidze
2011-11-22 Pierwsza przegrana Osterstroms
2011-11-18 Marsel przed testem prawdy
2011-11-17 JS Team po raz piąty
2011-11-16 Dobra obrona Chrisopher Dark
2011-11-14 Paradise i Telekomunikacja dołączył
2011-11-11 Szlagiery w II i III lidze
2011-11-09 Pro przegrali wygrany mecz
2011-11-08 Fire Stop i Kond Bud robią wrażenie
2011-11-07 Panzergrup z piekła do nieba
2011-11-04 Elgeron i Marsel w natarciu
2011-11-03 ZUT bliski pierwszych punktów
2011-11-02 Liderzy z dwoma wygranymi
2011-10-31 Niespodzianki w I lidze
2011-10-28 Kto dołączy do JS Team i Oponiarni
2011-10-27 Dwie wygrane JS Team i Oponiarni
2011-10-26 Falstart Paradise
2011-10-25 Pierwsi liderzy w II lidze
2011-10-24 Zacięte mecze w III lidze
2011-10-19 Wyrównana stawka w II lidze
2011-10-17 JS Team/automaks.pl obronił tytuł
2011-10-11 Start przesunięty na 19 październik
2011-09-05 HALP 12 EDYCJA
2011-04-18 Wciąż to samo
2011-04-15 Zakończenie 11 edycji Halp
2011-04-14 JS Team z Blue Moon
2011-04-13 Serwice nie wytrzymali
2011-04-12 Elgeron tylko w barażach
2011-04-11 Pazim uzupełnił stawkę
2011-04-11 Dziś losowanie i terminy baraży
2011-04-08 O awans, baraże, utrzymanie
2011-04-07 Zadecyduje ostatnia kolejka
2011-04-06 Marsel ma nadzieję
2011-04-05 Trwają zapisy do SLS 2011
2011-04-05 Teamgeist walczy do końca
2011-04-01 Podwójna motywacja
2011-03-31 Urbaneiros przypiczętowali awans
2011-03-30 Majewski w II lidze
2011-03-29 AZS w I lidze
2011-03-28 Pierwsza wygrana Max Schon
2011-03-25 Walka o awans i utrzymanie
2011-03-24 Zagrożone Pro
2011-03-23 Bliżej końca
2011-03-22 PŻM w I lidze
2011-03-21 Walka o Final Four
2011-03-19 Korespondencyjny pojedynek
2011-03-17 Liderzy dołują
2011-03-16 Majewski traci przewagę
2011-03-15 W PŻM szykują szampany
2011-03-14 Oponiarnia już bez szans
2011-03-11 O czwartą pozycję
2011-03-10 Kłopoty JS Team
2011-03-09 Potknięcia Urbaneiros i Fire
2011-03-08 Porażki liderów
2011-03-07 JS i Blue na tarczy
2011-03-02 Urbaneiros blizej II ligi
2011-03-01 Dwadzieścia goli Elgeronu
2011-02-28 Spektakularne powroty
2011-02-24 Opony gonią TPSA
2011-02-23 Przewaga Majewskiego
2011-02-22 Skuteczna pogoń Elgeronu
2011-02-21 Elzak zdobył wreszcie punkty
2011-02-15 Startuje
2011-02-11 TPSA i Blue Moon nie mają lekko
2011-02-10 Liderzy ci sami
2011-02-08 PŻM bez kłopotów
2011-02-08 Urodziny Piłkarskie dla dzieci
2011-02-07 Masakra w meczu na szczycie
2011-02-04 Pierwszoligowy hit
2011-02-03 Maleją szansę Oponiarni
2011-02-02 Unibaltic ósmy raz z rzędu
2011-02-01 Majewski stracił punkty
2011-01-31 PŻM w lekkim kryzysie
2011-01-28 Unibaltic jak burza
2011-01-27 Puchar czyli wracamy do korzeni
2011-01-27 Wyczyn Łukasza
2011-01-26 Szybcy i wściekli nie obliczalni
2011-01-25 Pierwsza porażka PŻM
2011-01-24 Niespodzianki w I lidze
2011-01-20 Zina tuż za PŻM
2011-01-19 Możliwe przetasowania
2011-01-18 Liderzy po I rundzie
2011-01-17 Wielkie emocje i wspaniała zabawa
2011-01-17 Przerwana passa Pazimu
2011-01-14 Turniej - terminarz i zasady
2011-01-14 Już 19 zespołów w turnieju !!!
2011-01-14 W I lidze mecze na przełamanie
2011-01-13 Przebudzenie po przerwie
2011-01-12 Bejłocz znów liderem
2011-01-11 Pierwsze straty JS Team
2011-01-10 Pierwsze porażki liderów
2011-01-07 Grali w święto Trzech Króli
2011-01-06 Oponiarnia odzyskała wigor
2011-01-05 Łukaszów dwóch
2011-01-04 Majewski powiększa przewagę
2011-01-03 Elgeron przegrał po raz pierwszy
2010-12-24 Ostatni raz w roku
2010-12-23 Pazim królem remisów
2010-12-22 Liderzy pauzowali
2010-12-21 PŻM nie zagrożony
2010-12-20 JS kontynuje passe
2010-12-17 Mecz prawdy TPSA
2010-12-16 Oponiarnia pnie się w górę
2010-12-15 Trudna przeprawa Majewskiego
2010-12-14 Dominatura zdominowała Bejłocz
2010-12-13 Powrót na fotel lidera
2010-12-12 Halp Mikołaj dzieciom
2010-12-10 Weekendowe potyczki
2010-12-09 Duet jak marzenie
2010-12-08 Faworyci nie zawodzą
2010-12-07 PŻM powiększa przewagę
2010-12-06 Dwa ciosy Marsela
2010-12-03 O utrzymanie lidera
2010-12-02 Baramkowe debiuty
2010-12-01 Doping żon nie pomógł
2010-11-30 PŻM i Nie Pytaj powiększają przewag
2010-11-26 Kolejny test Marsela
2010-11-25 Oponiarnia gra po przerwie
2010-11-24 Tatusiowie coraz groźniejsi
2010-11-23 Nie Pytaj nie wykorzystali szansy
2010-11-22 Pierwsze straty TP
2010-11-19 TP w pogoni za JS
2010-11-17 Gol z przewrotki
2010-11-16 Iligancko 7 razy w słupek
2010-11-15 TPSA równa JS Team
2010-11-12 Rewanż za finał
2010-11-11 Dzień Niepodległości
2010-11-10 Pierwsi faworyci
2010-11-09 Nie Pytaj tylko wygrywają
2010-11-08 Marsel pierwszą rewelacją
2010-11-05 W oczekiwaniu na niespodzianki
2010-11-03 Zaczynają 1 ligowcy
2010-11-03 Rozeznanie w III lidze
2010-11-02 Drugoligowe niespodzianki
2010-11-01 SLS - JS Team obronił tytuł
2010-10-28 Pierwsi liderzy
2010-10-27 Zapraszamy na finały SLS !!!
2010-10-27 Trzecioligowe niewiadome
2010-10-27 Drugoligowcy gotowi
2010-10-26 Drugoligowcy gotowi do gry
2010-10-25 Kołyska dla Alberta
2010-10-08 Nowa edycja Halp w Szczecinie
2010-05-10 JS Team obronił tytuł
2010-05-06 X lat Halp impreza dla wszystkich
2010-05-05 Pólfinaly Play Off
2010-05-05 Baraże, półfinały i finały
2010-04-29 Zakończenie 8 maja
2010-04-27 Desperados ograli Sygnał
2010-04-26 Max Schon gromi rywali
2010-04-23 Twarda walka o utrzymanie
2010-04-22 Końcówka sezonu - napiecie rośnie
2010-04-21 Awans Pro Ogrzewanie
2010-04-20 SLS - juz ponad 100 zespołów
2010-04-20 Trzy mecze, rózne cele
2010-04-19 Przedłuzone nadzieje Safanowa
2010-04-16 Zasady spadków i awansów
2010-04-15 17 i 18 kwietnia Halp nie gra
2010-04-15 Jednak Pazim
2010-04-14 Pazim niespodziewanie przegrał
2010-04-13 Trzecioligowe rozstrzygnięcia
2010-04-12 Blue i JS z kłopotami
2010-04-11 Halp składa hołd ofiarom
2010-04-09 Decydujące starcia
2010-04-08 Oficjalnie zaczynamy SLS - 28 IV
2010-04-08 Awans Hondy
2010-04-07 Sygnał zmienia taktykę
2010-04-02 Mieszane uczucia w Ero Klinkierze
2010-04-01 Fala z nowym trenerem!
2010-03-31 Passy Devilsów i Arte Marmi
2010-03-30 Liderzy prwie pewni awansu
2010-03-29 Blue Moon lepszy od JS Team
2010-03-26 Mistrz z wicemistrzem
2010-03-25 Lekarze odblokowali się
2010-03-24 Dominatura nie musi nawet grać
2010-03-23 Honda blizej 1 ligi
2010-03-22 Blue Moon w pogoni za JS Team
2010-03-19 Pierwszoligowcy na raty
2010-03-18 Fala juz nie ostatnia
2010-03-17 Tanka goni Dominaturę
2010-03-16 Max Schon nie odpuszcza
2010-03-15 Udany rewanż JS Team
2010-03-11 Otwarta droga Hondy
2010-03-10 Dominatura nokautuje
2010-03-09 Męki Pazimu
2010-03-08 Przerwana passa Blue Moon
2010-03-05 Blue Moon goni lidera
2010-03-04 Desperados nie pozostawił złudzeń
2010-03-03 Stare porachunki
2010-03-02 Poświęcenie i determinacja Tieto
2010-03-01 Fala po raz drugi
2010-02-26 1 ligowy szczyt
2010-02-25 Scisk w czołówce 1 ligi
2010-02-24 Sternik nie wytrzymał ciśnienia
2010-02-23 HalpTV prawdę powie
2010-02-22 Desperados znów lideruje
2010-02-19 Kolejne wyzwanie Sygnału
2010-02-18 Lotny nie pomógł
2010-02-17 Radosny futbol Bokaro
2010-02-16 Trzynastka Dominatury
2010-02-15 Niespodzianki w 1 lidze
2010-02-12 Łatwi rywale liderów
2010-02-11 Emocje do ostatnich minut
2010-02-10 Drugoligowe serie
2010-02-09 Problemy Dominatury
2010-02-08 Zgodnie z oczekiwaniami
2010-02-05 Sygnał bez kompleksów
2010-02-04 Blue nadal wygrywa
2010-02-03 Fala chce ugryźć Desperados
2010-02-02 Z HALP do Afganistanu
2010-02-01 Los beniaminków
2010-01-29 Zaległości
2010-01-28 Pazim kontynuuje passę
2010-01-27 Halp TV kolejna odsłona
2010-01-27 Na półmetku
2010-01-26 Pierwsza porażka Agryfu
2010-01-25 Max Schon nie wykorzystał szansy
2010-01-22 Dominatura dominuje
2010-01-21 Aspiracje Netto
2010-01-20 Z Goleniowa do 1 ligi
2010-01-19 Rola snajpera
2010-01-18 Sarmata czy Rosetex
2010-01-14 Halp TV oficjalnie zaczyna nadawać
2010-01-14 Zabójczy duet Dominatury
2010-01-12 Drugoligowe niespodzianki
2010-01-11 TPSA jednak przegrała
2010-01-08 Lider może sie zmienić
2010-01-07 Agryf bez wątpliwości
2010-01-06 Akademicy o lidera
2010-01-05 Metamorfoza Pilkingtona
2010-01-04 Noworoczne granie
2010-01-03 JS Team wygrywa Arkonia Cup 2010
2010-01-01 II Turniej Arkonia Cup 2010
2009-12-30 Ostatni raz w roku
2009-12-29 Desperados liderem
2009-12-28 Zapraszamy na turniej
2009-12-23 Wesołych Świąt
2009-12-22 Pierwszoligowe zaleglości
2009-12-21 Drugoligowe niespodzianki
2009-12-18 Barszcz z uszkami
2009-12-17 Blue Moon rządzi i dzieli
2009-12-16 Mistrzowie w siatkonogę
2009-12-15 1000 goli Myszela
2009-12-14 TPSA nie przegrywa
2009-12-11 JS leczy rany
2009-12-10 Safanów przygląda się Pro
2009-12-09 Blue w pogoni za czołówką
2009-12-08 Bezkonkurencyjna Villa Hoff
2009-12-07 JS Team znalazł pogromcę
2009-12-04 Próba TPSA
2009-12-03 Politechnika na czele
2009-12-02 Liderzy pauzują
2009-12-01 Tanka goni Dominature
2009-11-30 Elgeron odblokował się
2009-11-27 Strzel bramkę kolejki i wygraj!
2009-11-26 Kłopoty Hondy
2009-11-25 Pożegnanie z Carrefourem
2009-11-24 Końcówka Dominatury
2009-11-23 Pierwszoligowe dramaty
2009-11-19 Połowa planu Hali Team
2009-11-18 Weekendy nie dla Targetu
2009-11-17 Odmieniony Pilkington
2009-11-16 JS Team w kłopotach
2009-11-14 Halp 2009/2010 informator
2009-11-13 Inauguracja Blue Moon
2009-11-12 30 goli Wisana
2009-11-10 JS i Desperados z wysokiego C
2009-11-09 Pilkington wygrywa
2009-11-06 Pierwszoligowcy na start
2009-11-05 Mistrz Polski z HALP
2009-11-04 Połączeni słoneczni
2009-11-03 Samokrytyka bramkarza
2009-11-02 Drugoligowe niespodzianki
2009-10-30 Drugoligowa inauguracja
2009-10-29 Ambicje trzecioligowców
2009-10-27 SLS to juz historia
2009-10-26 Terminarz na środę
2009-10-21 Halp tydzień później czytaj WAŻNE !
2009-10-07 10 LAT HALP w Szczecinie
2009-05-11 Wyniki meczy barażowych
2009-05-11 Tytuł dla J.S. Team
2009-05-09 Ostatni akord
2009-05-08 Ta ostatnia niedziela.
2009-05-06 Losowanie pełne emocji
2009-05-05 Terminy gier baraży i finałów
2009-05-05 Losowanie par barażowych
2009-05-01 Ostatnia kolejka
2009-04-30 III ligowe sensacje
2009-04-29 Nagrywanie spotkań
2009-04-29 Trzecioligowcy o awans
2009-04-28 Grają do końca
2009-04-27 Miesiąc bez wygranej
2009-04-24 Rewanż za 0:9
2009-04-23 Gole i przytulanki
2009-04-22 Końcówka nie zawsze emocjonująca
2009-04-21 Faworyci zgodnie wygrywają
2009-04-21 SLS zaraz ruszamy
2009-04-20 Nowość w HALP i SLS
2009-04-20 Nowalijka straszy
2009-04-17 O wygranie grupy
2009-04-16 Oponiarnia w 1 lidze
2009-04-15 Oponiarnia i Lekarze o różne cele
2009-04-11 Podział lig w SLS. Zapisy trwają
2009-04-09 Teamgaist byle do przodu
2009-04-08 Kto pokona Falę
2009-04-07 Trzecioligowe nerwy i emocje
2009-04-06 Nokia blisko celu
2009-04-03 Starcie gigantów
2009-04-02 Kadra otrząsnęła się
2009-04-01 Trawa do wynajmu
2009-04-01 Maksymalna mobilizacja
2009-03-31 Walka na całego
2009-03-30 Oponiarnia traci przewagę
2009-03-27 Zwycięskie seriale
2009-03-26 Ta ostatnia minuta
2009-03-25 WKT przed szansą
2009-03-24 Nerwowo u trzecioligowców
2009-03-23 Desperados traci punkty
2009-03-21 SZCZECIŃSKA LIGA SZÓSTEK
2009-03-20 Fala i Sygnał nie zagrożone
2009-03-19 Poziom nieważny, ważne emocje
2009-03-18 Trudna końcówka sezonu
2009-03-17 Przebudzenie Bravo
2009-03-16 Ostatni z przedostatnim
2009-03-13 Ostatni z pierwszymi
2009-03-12 Oponiarnia woli II ligę
2009-03-11 Kto nie lubi Rezikantów
2009-03-10 Oponiarnia strzela bez Chomackiego
2009-03-09 Weterani trzymają się mocno
2009-03-06 Weekendowe szlagiery
2009-03-05 Problemy ze składem
2009-03-04 Wszystko jasne
2009-03-03 Przepraszamy za usterki
2009-03-03 Dostarczyciele punktów
2009-03-02 Liderzy trzymają się mocno
2009-02-27 Vox lubią trudne sytuacje
2009-02-26 Galaktyczni nie udźwignęli
2009-02-25 Szczyt przed północą
2009-02-24 Desperados odzyskali wiarę
2009-02-23 Trzecioligowe tasowania
2009-02-20 Ostatnia szansa Lekarzy
2009-02-19 Fala nie pozostawia złudzeń
2009-02-18 Steed chce utopić Falę
2009-02-17 Fala lubi horrory
2009-02-16 Miejsce w szyku
2009-02-13 Weekend pełen emocji
2009-02-11 Potknięcia Rezikantów
2009-02-10 Jednotygodniowy lider
2009-02-09 Szczyt w meczu rezerw
2009-02-06 Bramkarz do własnej bramki
2009-02-05 Drugoligowe walkowery
2009-02-04 Fala na fali
2009-02-03 Z HALP na mistrzostwa europy
2009-02-02 Zmiana Lidera
2009-01-30 Lista Transferów
2009-01-29 AZS idzie w górę
2009-01-28 Czas rewanżów
2009-01-27 Kryzys Wydrusów
2009-01-26 Różne ligi, różne zaangażowanie
2009-01-23 Lekarze gonią czolówkę
2009-01-22 Filmowe Gole
2009-01-21 Outsiderzy nie załamują się
2009-01-20 Megasport podkupuje
2009-01-19 Nokia na kolanach
2009-01-16 Sędziowie - temat rzeka
2009-01-15 Dziewczyna patrzy
2009-01-14 Cubica nie gorsza od Futbolnetu
2009-01-13 Dynamit Eppearance
2009-01-12 Trudno być faworytem
2009-01-09 Narty, sesja, karnawal
2009-01-08 Wydrusy poległy
2009-01-07 Atak z II pozycji
2009-01-06 Czas na transfery
2009-01-05 Faworyci gromią rywali
2009-01-02 Nowy rok, nowe nadzieje
2008-12-30 O świcie się śpi
2008-12-29 Target, prosto i skutecznie
2008-12-26 Poświąteczna sobota
2008-12-23 Piłkarskie wigilie
2008-12-22 Bo liczy się zabawa
2008-12-21 Trzecioligowi liderzy
2008-12-19 Bezpardonowi debiutanci
2008-12-18 Bar serwuje uszka
2008-12-17 Przedświąteczne granie
2008-12-16 Mistrz Polski z HALP
2008-12-15 20 goli do jednej bramki
2008-12-12 Amatorscy maruderzy
2008-12-11 Udany pościg Nokii
2008-12-10 Na dole o 6 punktów
2008-12-09 Bez rezerwowych
2008-12-08 Tanecznym krokiem
2008-12-05 Utrzeć nosa
2008-12-04 Kłopoty z frekfencją
2008-12-03 Mobilizacja na szczycie
2008-12-02 Niepokonani
2008-12-01 Wszyscy chcą wygrywać
2008-11-28 Kłopoty obrońców tytułu
2008-11-27 Inauguracyjne wygrane
2008-11-26 Bigbyte bez litości
2008-11-25 Tępić przemoc
2008-11-24 Bokser na boisku
2008-11-21 Tylko JS Team
2008-11-20 Szczyt dla JS Team
2008-11-19 Grają niepokonani
2008-11-18 Snajperzy na wagę złota
2008-11-17 Worek z bramkami
2008-11-14 Smutne wieści
2008-11-14 Zdeterminowana Nokia
2008-11-13 Ambicja nagrodzona
2008-11-12 Słoneczny poranek nie dla..
2008-11-11 Mecz prawdy dla Poczty
2008-11-10 Trzy sekundy do remisu
2008-11-07 Błędy w strzelcach i karach
2008-11-07 Pasjonat amatorów
2008-11-06 Osłabieni ale ambitni
2008-11-05 O trzecią wygraną
2008-11-05 Milczenie graczy
2008-11-04 Pamiętne mecze
2008-11-03 30 goli to fajna sprawa
2008-10-31 UWAGA WJAZD NA TENISOWĄ
2008-10-31 Brygada na boisku
2008-10-30 Bójcie się Rostexu
2008-10-29 To już druga kolejka
2008-10-28 Weterani i nowicjusze
2008-10-27 Inauguracja
2008-10-21 Terminarz na 1 kolejkę
2008-09-22 Zaraz zaczynamy HALP 2008/2009
2008-04-16 Uśmiech dyrektora
2008-04-14 Miązek wcale nie był firanką
2008-04-14 Czas podsumowań
2008-04-11 Wyniki z półfinałów i baraży
2008-04-11 Dziś półfinały!
2008-04-11 Przedsmak baraży
2008-04-10 Obrońca tytułu JS Team
2008-04-09 Wyniki losowania
2008-04-09 Emocje do ostatnich sekund
2008-04-09 Losowanie par baraży
2008-04-07 O awans do jednej bramki
2008-04-04 Ta ostatnia kolejka...
2008-04-02 Nieznajomość przepisów szkodzi
2008-03-31 Emocje do samego końca
2008-03-28 Zapadną rozstrzygnięcia
2008-03-27 Snajperzy wystąp!
2008-03-26 Szczeciński CUP - Mistrzem Polski
2008-03-26 Odświeżamy serwis i... czekamy na Wasze pomysły!
2008-03-21 Lider specjalnie odpuścił ?
2008-03-20 Przystąp do 7 edycji Szczecińskiej Ligi Szóstek
2008-03-19 Poszukiwania w sieci
2008-03-17 Razili nieskutecznością
2008-03-14 Kandydaci do awansu
2008-03-13 Zbyszek, co fochów nie strzela
2008-03-12 Więcej grania
2008-03-11 Nie wszystkie dziewczyny puszczają na mecze
2008-03-10 Sam R. Głowa meczu nie wygra
2008-03-07 Ostatnia szansa
2008-03-06 Grać w piłkę nauczył się na podwórku
2008-03-05 Tak to widzą młodzi
2008-03-04 Nawet Barcelona czasami przegrywa
2008-02-29 Zrewanżować się!
2008-02-27 Lider w opałach
2008-02-26 Uprzejmie donoszą
2008-02-25 Lista obecności
2008-02-19 Człowiek demolka
2008-02-18 Ferie
2008-02-15 Nie będą grać
2008-02-14 W piłkę gra się głową, a nie nogami
2008-02-13 Zostań dziennikarzem
2008-02-12 Bolesna nauczka
2008-02-11 Lider pokonał wicelidera
2008-02-08 Hit w I lidze
2008-02-07 Nie mogę zawieźć dziadka
2008-02-06 Doker na fali
2008-02-05 Rozmowa była męska
2008-02-01 Nie lubi, jak wygrywają wysoko
2008-01-31 Maja nauczkę !!!
2008-01-30 Ciepła z gwinta samkuje najlepiej
2008-01-29 Pechowa trzynastka
2008-01-28 Gonili i przegonili
2008-01-25 Będzie ciężko lub bardzo ciężko
2008-01-24 Prezes wygraną widział z ławki
2008-01-23 Krajobraz po awansie
2008-01-22 Można się uczyć od najsłabszych
2008-01-21 Ależ emocje !
2008-01-18 Czas odrabiać straty
2008-01-17 Sponsora trzeba szanować
2008-01-16 Nocne granie
2008-01-15 Lider w szoku
2008-01-14 Kości trzeszczały
2008-01-11 Jedenastka Myjni
2008-01-10 Skazany na bramkę
2008-01-09 Mały ruch w interesie
2008-01-08 Mieli galaretkę
2008-01-07 W szampańskich nastrojach
2008-01-04 Noworoczna niespodzianka
2008-01-04 O mistrzostwo półmetka
2007-12-28 Ostatnie mecze w 2007 roku
2007-12-27 Okienko transferowe
2007-12-24 Za grzecznie...
2007-12-21 Walka o świąteczny prezent
2007-12-20 Arbiter, który w piłkę grać potrafi
2007-12-19 Widziane z trybun
2007-12-18 Przegrali przez... tramwaj
2007-12-17 Nerwy w konserwy...
2007-12-14 Plan gier 9 kolejka
2007-12-14 Niełatwo przyszło, łatwo poszło
2007-12-13 Chce utrzeć nosa cwaniaczkom
2007-12-12 Dziewczyny strzelają!
2007-12-11 Wygrali bez bramkarza
2007-12-10 Bęben dla mamy
2007-12-07 7:3 w meczu na szczycie?
2007-12-06 Jesteś w oku Wielkiego Brata!
2007-12-05 Didżeje na dopingu
2007-12-04 Nie ma jak to piwo
2007-12-03 Andrzejkowe spóźnienie
2007-11-30 Muszą pobiegać!
2007-11-29 Paweł Pakul, bramkarz co bramki zdobywa
2007-11-28 Tajemnicza woda
2007-11-27 Strona www.halp.com.pl
2007-11-26 Zwycięstwo z podtekstem
2007-11-23 Smaczny mecz
2007-11-21 Liga bardziej profesjonalna
2007-11-20 Spiderman trafił dziewięć razy
2007-11-19 Hit do jednej bramki
2007-11-16 Włosi znów wygrają?
2007-11-15 Strzelił dziewięć, a mógł jeszcze więcej...
2007-11-14 Apetyt na „pięćdziesiątkę
2007-11-12 Bramkarz uratował remis
2007-11-09 Oczy na niepokonanych
2007-11-08 633 gole drugoligowców
2007-11-07 Zagramy swoje
2007-11-06 Kolejki jak po mięso
2007-11-05 Sygnał sprowadzony na ziemię
2007-11-02 Optymizm zwycięzców
2007-10-31 Widziane zza bocznej lini
2007-10-30 Nowi na trzeciligowym froncie
2007-10-29 Czekali, a zmęczenie nie przyszło...
2007-10-26 Wygrani ze sobą
2007-10-25 Czekali na badania
2007-10-24 Zagramy zespołowo
2007-10-23 Ciekawostki
2007-10-22 Prysznic na powitanie
2007-10-19 Poznajmy możliwości
2007-10-18 Ósma edycja ruszyła
2007-10-10 Nabór zakończony
2007-10-03 Zaświadczenia lekarskie
2007-10-03 Turniej pucharowy
2007-09-13 Walka o ćwierćfinał
2007-09-11 Nowy Sezon, Nowa Trawa
2007-08-13 Pucharowa środa na Tenisowej
2007-07-11 Pucharowa środa
2007-05-02 Pierwszomajowy puchar
2007-04-25 Pierwsze losowanie pucharów edycji 2007
2007-04-24 Trzy razy JS Team
2007-04-11 Wręczenie nagród, super puchar i baraże
2007-04-10 Boisko przygotowane, losowanie baraży
2007-04-05 Bracia na awans
2007-04-04 O dwóch takich Maćkach, co się nie lubią
2007-04-03 Prawie koniec
2007-04-03 Turniej Pucharu Ligi
2007-04-02 Ta ostatnia minuta…
2007-03-30 Będą trąbki i pompony
2007-03-29 Niech spadną ci, co mają spaść
2007-03-28 Już nie będą lekceważeni
2007-03-27 Jakiś tam sukces jest...
2007-03-26 Gol kuriozum
2007-03-23 Szampanów nie zabraknie
2007-03-22 Jak silna jest I liga?
2007-03-21 Z uśmiechem na ustach
2007-03-20 Maciek miał rację
2007-03-19 Kebab zjedzony do końca…?
2007-03-16 Będą stwarzać przewagę
2007-03-15 Komu sponsora, komu...?
2007-03-14 Tuzin – to brzmi dumnie
2007-03-13 Wszystko przez protokół
2007-03-12 Michał pokazał klasę
2007-03-09 Brak szacunku
2007-03-08 Dziś Dzień Kobiet.
2007-03-07 Pora dla Wampirów
2007-03-06 Miał być awans, a tu taka lipa...
2007-03-05 Bandyci rozbici
2007-03-02 Marzenia o barażach
2007-03-01 Trzy turnieje zamiast jednego
2007-02-28 Diabeł w nich siedzi…?
2007-02-27 Kompleks Complexu
2007-02-26 Tylko w jednym celu – wygrać!
2007-02-23 Pod znakiem baraży
2007-02-22 Panny na trenera!
2007-02-21 Czarna magia
2007-02-20 Dziesiątki Ruchu i UKS
2007-02-19 Krzysiek zatrzymał Midasa
2007-02-16 Zaprawieni nie wierzą w przełknięcie Pizzy
2007-02-15 Z HALP-u do ekstraklasy
2007-02-14 Zakochani 23-latkowie
2007-02-13 Nie ma już niepokonanych
2007-02-12 Rola bramkarza
2007-02-09 W szatni nie przegrają
2007-02-08 Do wora z nimi!
2007-02-07 Obcy w HALP-ie
2007-02-06 Wytrzeźwieli po przerwie
2007-02-05 Za mało ich było
2007-02-02 To nie jest piłka podwórkowa!
2007-02-01 Trafiają do siatki i na ławkę kar
2007-01-31 Lider? My też jesteśmy liderem!
2007-01-30 Przybywa niepijących
2007-01-29 Im strzelać nie kazano…?
2007-01-26 Stoją jak słupy soli
2007-01-25 Siedmiu najlepszych
2007-01-23 Straszy JS Team
2007-01-22 Dziewiętnaście na luzie
2007-01-19 Zjedzą Kebab?
2007-01-18 Inne rozmaitości
2007-01-17 Z Wisły Kraków do HALP-u
2007-01-16 Kraina tysiąca podań
2007-01-15 Miał ochotę go zabić
2007-01-12 Rachunki do wyrównania
2007-01-11 Amatorzy z JS Teamu
2007-01-10 Puchar prawdę powie…
2007-01-09 Niezwykła solidarność liderów
2007-01-08 Rozjechali ich
2007-01-05 Popatrzcie, jak się gra
2007-01-04 Wielkie nadzieje
2007-01-03 Stream lepszy niż JS Team!!!
2007-01-02 Osłabienia po Sylwestrze
2006-12-29 Walka z oszustwami
2006-12-28 Złodzieje pryszniców
2006-12-27 Spóźnialscy najlepsi
2006-12-23 Powrót kilera
2006-12-21 Zaprawione Wampiry
2006-12-20 Co zrobić, by HALP była lepsza?
2006-12-19 Piramida mistrzem
2006-12-18 Więcej gadali, niż grali
2006-12-15 Świąteczny poczęstunek
2006-12-15 Jak nie tracić goli? Spytaj bramkarza…
2006-12-14 Czas na transfery
2006-12-13 Remis, czyli mała porażka
2006-12-12 Przegrywają sami ze sobą
2006-12-11 Lider rozbił się o obronę Rolmaru
2006-12-08 Bez dowcipów, proszę
2006-12-07 Cieszą się, że ich skaleczyli
2006-12-06 Mistrzowie obrony
2006-12-05 Bandyci straszą
2006-12-04 Piłkarskie jaja
2006-12-01 Pięciu niepokonanych
2006-11-30 Oto nasi bohaterzy - snajperzy
2006-11-29 Kilerów trzech
2006-11-28 Znaleźli receptę na Lekarzy
2006-11-27 Nie zmarnowali okazji
2006-11-24 Komunikat dotyczący żałoby
2006-11-24 Nie ma mocnych na niepełny skład?
2006-11-23 Gdy ludzi jest za dużo...
2006-11-22 Marzenie o punkciku
2006-11-21 Zmazali plamę z liderem
2006-11-19 Guma w koszu, piłki w siatce
2006-11-17 Pierwsi z ostatnimi
2006-11-16 Majdan i Dymkowski o HALP-ie
2006-11-15 Piłka musi stać!
2006-11-14 Marcin Kowalski - Marcin Kowalski 9:2
2006-11-14 Sędziowie HALP owi czy zawodowi?
2006-11-13 Hiper błąd
2006-11-10 Nie będą chłopcem do bicia?
2006-11-09 Rutyniarz na boisku
2006-11-08 Zwyczajnie - nie przypadli sobie do gustu
2006-11-07 Wojskowi liczą na... wojsko
2006-11-06 Remis, który nikogo nie cieszył
2006-11-03 Lider z wiceliderem
2006-11-02 Kasy nie ujawni!
2006-10-31 54 gole w dwóch meczach
2006-10-30 Sam meczu nie wygrał
2006-10-27 Adamczuk bawi się
2006-10-26 Kebab zjedzony po przerwie
2006-10-25 Puchar dla cwaniaczków
2006-10-24 Siedem wspaniałych
2006-10-23 Haalo! Gdzie są strzelcy?!
2006-10-19 Zaraz startujemy, a jest nas już 85 zespołów!!!
2006-10-18 Finał pucharu SLS!
2006-10-11 W Pucharze liczą się tylko najlepsi!
2006-10-04 Puchar bez niespodzianek!
2006-09-20 Zwycięzcy o krok od ćwierćfinałów!
2006-09-13 Środa z Ligą Mistrzów i Pucharem SLS!
2006-09-07 Wynajem hal i boisk przy Tenisowej 35
2006-09-06 Eco utarło nosa Suturze!
2006-09-05 21 Październik 7 edycja HALP
2006-09-05 CUP mistrzem 6 edycji HALP
2006-09-05 Podsumowanie baraży
2006-08-30 Pucharowe zagadki
2006-08-23 Jonda.pl nie lubi RT Transu tak jak Pogoń Lecha!
2006-07-12 Środa z Pucharem: krok od trzeciej rundy!
2006-07-05 Wracamy do Pucharów!
2006-06-28 Dzisiaj tylko dwa spotkania!
2006-06-26 W pucharach czekamy na pierwszoligowców!
2006-06-21 Puchar Świata tak jak Wielki Puchar SLS!
2006-06-07 Dzisiaj Puchary!
2006-06-01 Dwa zespoły drugoligowe za burtą !
2006-05-30 Druga runda rozgrywek o Puchar SLS
2006-05-25 Terminarz gier pucharowych !
2006-05-24 Pucharowa środa!
2006-05-17 Dzisiaj Puchary te malutkie i ten Wielki!
2006-05-09 Puchar nabiera tempa !
2006-04-24 Losowanie Pucharu SLS
Urodziny małego piłkarza