SLS 2018 Runda 1 Kolejka 7 / 2018-06-04 22:00, s?dziowa?:
SEC
5
Uwaga! Mecz rozstrzygnięty walkowerem.

Opis meczu

Zespół SEC przystępuje do meczu w okrojonym składzie bez zawodników rezerwowych a zespół Pazim mógłby wystawić dwa składy. Od początku meczu przewagę uzyskuję Pazim co chwilę stwarzając sobie sytuacje bramkowe . SEC próbuje wyprowadzać groźne kontry. Dopiero po kilkunastu minutach gry Pazim wychodzi na prowadzenie. W ostatniej minucie pierwszej połowy gdy wydawało się , że Pazim dowiezie prowadzenie do końca pierwszej połowy SEC strzela bramkę na remis. Po przerwie Pazim wychodzi na dwubramkowe prowadzenie, SEC próbuje odrobić starty, co chwilę zagraża bramce Pazim lecz są bardzo nie skuteczni. Ostatecznie po dobrym meczu Pazim wygrywa 6:2. Brawa dla zespołu SEC za ambitną postawę do końca meczu.

Brak galerii do meczu

Zdjęcia do galerii

Dodawanie zdj�� do galerii dost�pne jest tylko dla zalogowanych u�ytkownik�w.

Logowanie

Opisy

Jeśli uważasz że opis meczu zamieszczony przez sędziów jest zbyt krótki i nie oddaje klimatu rozegranego spotkania, to właśnie tutaj możesz dodać swoją recenzję spotkania - inną, niż ta widziana okiem sędziego. UWAGA to nie jest FORUM - jednostronne stwierdzenia na temat pracy sędziów, obraźliwe komentarze oraz pojedyncze lakoniczne zdania nie będą dodawane! To ma być opis meczu - reklamacje oraz uwagi co do pracy sędziów prosimy wysyłać na halp@halp.com.pl