SLS 2018 Runda 1 Kolejka 7 / 2018-06-06 20:00, s?dziowa?:
Kaczorowski Jacek - 2, Kowalski Rafał - 2, Szymczyk Adrian - 1 Czerkasow Piotr - 1, Kosmaczewski Ryszard - 3, Śmieja Piotr - 3
Kary
Składy

Opis meczu

Lufy zaczynając mecz przeprowadzają odrazu akcje która kończy się bramka ,bramka w 20 sekundzie meczu. Druga minuta meczu i 2:0. Lufy przy biernej postawie obrony Auto strzelają kolejne bramki i w pewnym momencie prowadzą już 4:0. Przed przerwa oba zespoły strzelają jeszcze po dwie bramki czym wynik do przerwy to 6:2 dla Luf. Po zmianie stron Auto nie mając nic do stracenia coraz to bardziej zagraża pod bramka Luf i systematycznie odrabia straty. Dobry mecz pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando zespołu Luf, druga dla Auto,ostatecznie to zespół Luf dowozi zwycięstwo do końca.

Brak galerii do meczu

Zdjęcia do galerii

Dodawanie zdj�� do galerii dost�pne jest tylko dla zalogowanych u�ytkownik�w.

Logowanie

Opisy

Jeśli uważasz że opis meczu zamieszczony przez sędziów jest zbyt krótki i nie oddaje klimatu rozegranego spotkania, to właśnie tutaj możesz dodać swoją recenzję spotkania - inną, niż ta widziana okiem sędziego. UWAGA to nie jest FORUM - jednostronne stwierdzenia na temat pracy sędziów, obraźliwe komentarze oraz pojedyncze lakoniczne zdania nie będą dodawane! To ma być opis meczu - reklamacje oraz uwagi co do pracy sędziów prosimy wysyłać na halp@halp.com.pl