SLS 2018 Runda 1 Kolejka 8 / 2018-06-08 20:00, s?dziowa?:
Fast Terminals
5
Uwaga! Mecz rozstrzygnięty walkowerem.

Opis meczu

Początek meczu spokojny w wykonaniu obu zespołów, drużyny długo utrzymują się przy piłce. Pierwsza groźna akcje stwarza Fast lecz dobrze broni bramkarz Free, po chwili po drugiej stronie boiska tym razem Free groźnie atakuje lecz nie skutecznie. Do przerwy bramkarze zachowują czyste konta. Od razu po przerwie Fast wychodzi na prowadzenie po ładnym uderzeniu z dystansu jednego z zawodników. Free próbuje od razu odpowiedzieć i po chwili jest remis. Od tej pory szybsze tempo gry więcej akcji bramkowych z obu stron Fast ponownie wychodzi na prowadzenie. Prowadzenie którego nie oddaje już do końca meczu i po słabszej pierwszej połowie a lepszej drugiej w wykonaniu obu ekip Fast wygrywa to spotkanie 4:2

Brak galerii do meczu

Zdjęcia do galerii

Dodawanie zdj�� do galerii dost�pne jest tylko dla zalogowanych u�ytkownik�w.

Logowanie

Opisy

Jeśli uważasz że opis meczu zamieszczony przez sędziów jest zbyt krótki i nie oddaje klimatu rozegranego spotkania, to właśnie tutaj możesz dodać swoją recenzję spotkania - inną, niż ta widziana okiem sędziego. UWAGA to nie jest FORUM - jednostronne stwierdzenia na temat pracy sędziów, obraźliwe komentarze oraz pojedyncze lakoniczne zdania nie będą dodawane! To ma być opis meczu - reklamacje oraz uwagi co do pracy sędziów prosimy wysyłać na halp@halp.com.pl