You need to upgrade your Flash Player
Zaloguj się | Nie masz swojego konta? Załóż konto »

2 liga gr 1

Piłkarze 10. kolejki tej ligi

Zawodnik Liczba głosów

Tabela

LP Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1 12 Brygada Zmechanizowana 22 62 20 2 0 220 61 159
2 MN Sport 22 49 16 1 5 151 111 40
3 Konsbud 22 43 14 1 7 158 101 57
4 Tieto 22 39 13 0 9 130 119 11
5 Gerso 22 38 12 2 8 129 121 8
6 Eko Energia 22 35 11 2 9 132 117 15
7 Fast Terminals 22 34 11 1 10 119 100 19
8 Teamgeist 22 31 10 1 11 118 125 -7
9 Protector 22 21 7 0 15 115 166 -51
10 Devils Shock Dance 22 18 6 0 16 89 148 -59
11 Kojoty 22 15 5 0 17 82 167 -85
12 Platinium 22 6 2 0 20 64 171 -107

Terminarz

Runda: 2 Kolejka: 11
2016-10-21 13:00 MN Sport - Teamgeist Vo. szczegóły
2016-10-21 19:00 Platinium - Fast Terminals 5 - 11 (1 - 5) szczegóły
2016-10-23 13:00 Kojoty - Konsbud 8 - 4 (3 - 1) szczegóły
2016-10-23 14:00 Protector - Devils Shock Dance 8 - 2 (1 - 2) szczegóły
2016-10-23 15:00 Tieto - 12 Brygada Zmechanizowana 3 - 9 (2 - 7) szczegóły
2016-10-23 17:00 Eko Energia - Gerso 5 - 9 (3 - 4) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 10
2016-10-14 20:00 Kojoty - Teamgeist Vo. szczegóły
2016-10-15 13:00 Platinium - Eko Energia 0 - 11 (0 - 4) szczegóły
2016-10-16 13:00 Devils Shock Dance - 12 Brygada Zmechanizowana 4 - 12 (1 - 5) szczegóły
2016-10-16 15:00 Tieto - Protector 2 - 10 (0 - 4) szczegóły
2016-10-16 16:00 Konsbud - Fast Terminals Vo. szczegóły
2016-10-16 17:00 MN Sport - Gerso 8 - 8 (4 - 3) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 9
2016-10-07 21:00 Fast Terminals - Eko Energia 6 - 5 (2 - 2) szczegóły
2016-10-08 11:00 Tieto - Teamgeist 8 - 5 (5 - 2) szczegóły
2016-10-08 12:00 Gerso - Devils Shock Dance Vo. szczegóły
2016-10-09 15:00 MN Sport - Kojoty 8 - 4 (4 - 4) szczegóły
2016-10-09 16:00 Konsbud - 12 Brygada Zmechanizowana 2 - 10 (1 - 5) szczegóły
2016-10-09 17:00 Protector - Platinium 8 - 6 (1 - 2) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 8
2016-10-01 11:00 Fast Terminals - Devils Shock Dance 9 - 4 (3 - 2) szczegóły
2016-10-01 12:00 Eko Energia - Tieto 6 - 3 (2 - 0) szczegóły
2016-10-02 11:00 Teamgeist - Gerso 11 - 7 (5 - 4) szczegóły
2016-10-02 12:00 Konsbud - Platinium 9 - 0 (4 - 0) szczegóły
2016-10-02 17:00 MN Sport - 12 Brygada Zmechanizowana 4 - 17 (2 - 5) szczegóły
2016-10-13 19:00 Protector - Kojoty 3 - 4 (1 - 1) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 7
2016-09-23 11:00 Gerso - Fast Terminals Vo. szczegóły
2016-09-24 12:00 Eko Energia - Devils Shock Dance 4 - 2 (3 - 1) szczegóły
2016-09-25 14:00 MN Sport - Tieto 8 - 5 (5 - 3) szczegóły
2016-09-25 15:00 12 Brygada Zmechanizowana - Kojoty 15 - 2 (9 - 2) szczegóły
2016-09-25 16:00 Protector - Konsbud 1 - 11 (0 - 5) szczegóły
2016-09-25 17:00 Teamgeist - Platinium Vo. szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 6
2016-09-16 18:00 Fast Terminals - MN Sport 1 - 9 (1 - 4) szczegóły
2016-09-17 10:00 Platinium - Devils Shock Dance 1 - 11 (1 - 2) szczegóły
2016-09-17 11:00 Kojoty - Eko Energia 1 - 14 (0 - 3) szczegóły
2016-09-18 12:00 Protector - Gerso 2 - 11 (1 - 7) szczegóły
2016-09-18 16:00 Teamgeist - 12 Brygada Zmechanizowana Vo. szczegóły
2016-09-29 20:30 Konsbud - Tieto 7 - 12 (5 - 7) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 5
2016-09-11 09:00 Teamgeist - Fast Terminals Vo. szczegóły
2016-09-11 13:00 Kojoty - Gerso Vo. szczegóły
2016-09-11 14:00 12 Brygada Zmechanizowana - Protector 20 - 3 (9 - 2) szczegóły
2016-09-11 16:00 Tieto - Devils Shock Dance 8 - 4 (2 - 3) szczegóły
2016-09-11 17:00 Eko Energia - Konsbud 6 - 4 (1 - 0) szczegóły
2016-09-11 18:00 Platinium - MN Sport Vo. szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 4
2016-09-03 11:00 Kojoty - Fast Terminals 4 - 9 (1 - 3) szczegóły
2016-09-03 12:00 Eko Energia - Protector 4 - 3 (1 - 0) szczegóły
2016-09-04 14:00 Teamgeist - Konsbud Vo. szczegóły
2016-09-04 15:00 Platinium - Tieto Vo. szczegóły
2016-09-04 16:00 12 Brygada Zmechanizowana - Gerso 10 - 3 (4 - 2) szczegóły
2016-09-27 22:00 Devils Shock Dance - MN Sport 2 - 12 (1 - 4) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 3
2016-08-27 11:00 Eko Energia - Teamgeist 4 - 4 (2 - 2) szczegóły
2016-08-28 11:00 Gerso - Tieto 9 - 7 (4 - 4) szczegóły
2016-08-28 12:00 12 Brygada Zmechanizowana - Platinium 13 - 2 (5 - 1) szczegóły
2016-08-28 15:00 Fast Terminals - Protector 14 - 5 (7 - 1) szczegóły
2016-08-29 19:00 Kojoty - Devils Shock Dance 4 - 5 (2 - 2) szczegóły
2016-09-01 20:00 MN Sport - Konsbud 7 - 5 (2 - 2) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 2
2016-08-19 21:00 Eko Energia - MN Sport 4 - 8 (4 - 5) szczegóły
2016-08-21 13:00 Kojoty - Tieto 5 - 8 (0 - 3) szczegóły
2016-08-21 14:00 Devils Shock Dance - Konsbud 5 - 7 (3 - 4) szczegóły
2016-08-21 15:00 Platinium - Gerso 5 - 7 (3 - 2) szczegóły
2016-09-20 21:00 Fast Terminals - 12 Brygada Zmechanizowana 4 - 4 (4 - 2) szczegóły
2016-09-22 19:00 Teamgeist - Protector 8 - 11 (3 - 3) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 1
2016-07-08 18:00 Teamgeist - Devils Shock Dance 8 - 4 (4 - 2) szczegóły
2016-07-08 21:00 Fast Terminals - Tieto 8 - 2 (2 - 1) szczegóły
2016-07-09 13:00 Kojoty - Platinium 5 - 4 (2 - 2) szczegóły
2016-07-09 14:00 MN Sport - Protector 9 - 4 (3 - 2) szczegóły
2016-07-10 13:00 Eko Energia - 12 Brygada Zmechanizowana 4 - 16 (0 - 8) szczegóły
2016-09-08 20:00 Gerso - Konsbud 5 - 10 (0 - 0) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 11
2016-07-02 11:00 Teamgeist - MN Sport 9 - 11 (5 - 8) szczegóły
2016-07-02 12:00 Gerso - Eko Energia 4 - 4 (3 - 2) szczegóły
2016-07-03 11:00 Fast Terminals - Platinium 6 - 8 (2 - 5) szczegóły
2016-07-03 12:00 Konsbud - Kojoty 14 - 6 (4 - 1) szczegóły
2016-07-03 13:00 Devils Shock Dance - Protector 6 - 8 (4 - 3) szczegóły
2016-07-03 16:00 12 Brygada Zmechanizowana - Tieto 8 - 2 (2 - 1) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 10
2016-06-26 11:00 12 Brygada Zmechanizowana - Devils Shock Dance 12 - 1 (6 - 0) szczegóły
2016-06-26 15:00 Gerso - MN Sport 3 - 4 (1 - 1) szczegóły
2016-06-26 22:00 Fast Terminals - Konsbud 2 - 4 (0 - 1) szczegóły
2016-07-07 19:00 Protector - Tieto 5 - 6 (3 - 3) szczegóły
2016-10-06 19:00 Teamgeist - Kojoty 6 - 7 (4 - 2) szczegóły
2016-10-19 20:00 Eko Energia - Platinium 14 - 3 (5 - 2) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 9
2016-06-17 18:00 Devils Shock Dance - Gerso 9 - 4 (3 - 2) szczegóły
2016-06-17 19:00 Eko Energia - Fast Terminals 6 - 3 (1 - 2) szczegóły
2016-06-19 15:00 Kojoty - MN Sport 5 - 9 (2 - 6) szczegóły
2016-06-19 16:00 12 Brygada Zmechanizowana - Konsbud 3 - 3 (0 - 2) szczegóły
2016-06-20 20:00 Platinium - Protector 8 - 7 (5 - 2) szczegóły
2016-07-17 16:00 Teamgeist - Tieto 3 - 7 (1 - 3) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 8
2016-06-10 19:00 Devils Shock Dance - Fast Terminals 5 - 6 (2 - 4) szczegóły
2016-06-11 11:00 Platinium - Konsbud 4 - 10 (3 - 4) szczegóły
2016-06-12 11:00 Kojoty - Protector 6 - 8 (4 - 5) szczegóły
2016-06-12 14:00 12 Brygada Zmechanizowana - MN Sport 8 - 5 (4 - 2) szczegóły
2016-06-12 15:00 Tieto - Eko Energia 11 - 7 (6 - 4) szczegóły
2016-06-13 18:00 Gerso - Teamgeist 3 - 9 (1 - 4) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 7
2016-06-03 21:00 Fast Terminals - Gerso Vo. szczegóły
2016-06-04 13:00 Tieto - MN Sport 5 - 4 (2 - 2) szczegóły
2016-06-05 12:00 Platinium - Teamgeist 4 - 8 (2 - 4) szczegóły
2016-06-05 13:00 Devils Shock Dance - Eko Energia 5 - 7 (3 - 1) szczegóły
2016-06-05 16:00 Konsbud - Protector 11 - 2 (5 - 1) szczegóły
2016-07-18 19:00 Kojoty - 12 Brygada Zmechanizowana 0 - 9 (0 - 4) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 6
2016-05-28 10:00 Eko Energia - Kojoty 7 - 6 (1 - 2) szczegóły
2016-05-28 13:00 12 Brygada Zmechanizowana - Teamgeist 10 - 3 (5 - 1) szczegóły
2016-05-29 22:00 Devils Shock Dance - Platinium 5 - 3 (3 - 2) szczegóły
2016-05-30 20:00 MN Sport - Fast Terminals 7 - 6 (4 - 2) szczegóły
2016-07-15 21:00 Gerso - Protector 5 - 4 (1 - 2) szczegóły
2016-10-11 20:00 Tieto - Konsbud Vo. szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 5
2016-05-20 19:00 Fast Terminals - Teamgeist 4 - 6 (2 - 1) szczegóły
2016-05-21 11:00 Konsbud - Eko Energia 3 - 2 (2 - 1) szczegóły
2016-05-21 12:00 Gerso - Kojoty 10 - 6 (3 - 4) szczegóły
2016-05-22 14:00 Protector - 12 Brygada Zmechanizowana 2 - 6 (0 - 3) szczegóły
2016-05-22 15:00 Devils Shock Dance - Tieto 3 - 4 (3 - 1) szczegóły
2016-05-22 17:00 MN Sport - Platinium 4 - 3 (0 - 0) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 4
2016-05-13 19:00 Fast Terminals - Kojoty 6 - 2 (3 - 1) szczegóły
2016-05-13 22:00 Gerso - 12 Brygada Zmechanizowana 3 - 8 (3 - 1) szczegóły
2016-05-15 10:00 MN Sport - Devils Shock Dance 4 - 5 (4 - 3) szczegóły
2016-05-15 15:00 Konsbud - Teamgeist 15 - 4 (7 - 1) szczegóły
2016-05-15 16:00 Tieto - Platinium 7 - 0 (2 - 0) szczegóły
2016-05-15 17:00 Protector - Eko Energia 4 - 8 (2 - 5) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 3
2016-05-07 14:00 Teamgeist - Eko Energia 6 - 4 (2 - 3) szczegóły
2016-05-07 15:00 Devils Shock Dance - Kojoty 3 - 1 (2 - 1) szczegóły
2016-05-08 12:00 Platinium - 12 Brygada Zmechanizowana 4 - 13 (1 - 7) szczegóły
2016-05-08 13:00 Konsbud - MN Sport 10 - 4 (4 - 2) szczegóły
2016-05-08 14:00 Protector - Fast Terminals 7 - 3 (2 - 3) szczegóły
2016-05-08 19:00 Tieto - Gerso 5 - 8 (2 - 4) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 2
2016-04-29 19:00 Gerso - Platinium 3 - 1 (3 - 0) szczegóły
2016-04-29 20:00 Protector - Teamgeist 5 - 8 (4 - 4) szczegóły
2016-05-01 12:00 MN Sport - Eko Energia 8 - 2 (2 - 0) szczegóły
2016-07-17 15:00 Konsbud - Devils Shock Dance 11 - 3 (2 - 0) szczegóły
2016-10-04 20:00 Tieto - Kojoty 12 - 2 (6 - 2) szczegóły
2016-10-04 21:00 12 Brygada Zmechanizowana - Fast Terminals 4 - 3 (3 - 3) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 1
2016-04-22 19:00 Protector - MN Sport 5 - 8 (2 - 5) szczegóły
2016-04-22 21:00 Konsbud - Gerso 8 - 12 (3 - 3) szczegóły
2016-04-23 12:00 Devils Shock Dance - Teamgeist 1 - 10 (0 - 4) szczegóły
2016-04-23 13:00 Platinium - Kojoty 3 - 4 (2 - 2) szczegóły
2016-07-16 10:00 12 Brygada Zmechanizowana - Eko Energia 8 - 4 (4 - 3) szczegóły
2016-07-18 20:00 Tieto - Fast Terminals 8 - 3 (3 - 1) szczegóły
You need to upgrade your Flash Player
Pilkarskie urodziny