You need to upgrade your Flash Player
Zaloguj się | Nie masz swojego konta? Załóż konto »

2 liga gr 1

Piłkarze 12. kolejki tej ligi

Zawodnik Liczba głosów

Tabela

LP Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1 SUT-DEVILS 10 22 7 1 2 63 39 24
2 Lekarze 10 22 7 1 2 63 47 16
3 Red Cargo 11 21 7 0 4 96 72 24
4 Pazim-Baltica SPA 10 21 7 0 3 74 67 7
5 Elektro-BUD 10 19 6 1 3 64 45 19
6 Altor 9 18 6 0 3 57 40 17
7 Fast Terminals 10 18 6 0 4 55 50 5
8 Villa Hoff 8 17 5 2 1 56 41 15
9 RT Trans 11 13 4 1 6 66 78 -12
10 DP Luzersi 8 10 3 1 4 41 43 -2
11 Arkonia Juniorzy 8 7 2 1 5 59 69 -10
12 SEC 10 7 2 1 7 51 66 -15
13 Tenisowa 35 8 4 1 1 6 41 64 -23
14 Free Media 13 0 0 0 13 0 65 -65

Terminarz

Runda: 1 Kolejka: 13
2018-05-11 09:00 Red Cargo - SEC 6 - 3 (0 - 1) szczegóły
2018-10-16 09:00 Pazim-Baltica SPA - Free Media Vo. szczegóły
2018-10-19 20:00 Arkonia Juniorzy - RT Trans
2018-10-21 16:00 Altor - DP Luzersi
2018-10-21 17:00 Elektro-BUD - Lekarze
2018-10-22 20:30 Fast Terminals - Tenisowa 35
2018-10-22 21:30 SUT-DEVILS - Villa Hoff
Runda: 1 Kolejka: 12
2018-05-12 10:00 Lekarze - DP Luzersi 4 - 4 (2 - 0) szczegóły
2018-10-09 09:00 Free Media - SUT-DEVILS Vo. szczegóły
2018-10-12 20:00 Tenisowa 35 - Villa Hoff 6 - 6 (3 - 2) szczegóły
2018-10-12 22:00 Pazim-Baltica SPA - Altor Vo. szczegóły
2018-10-14 18:00 Arkonia Juniorzy - SEC 13 - 13 (8 - 5) szczegóły
2018-10-15 20:30 RT Trans - Elektro-BUD 9 - 7 (2 - 1) szczegóły
2018-10-15 21:30 Fast Terminals - Red Cargo Vo. szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 11
2018-10-05 20:00 Tenisowa 35 - Elektro-BUD 7 - 13 (3 - 5) szczegóły
2018-10-05 21:00 Pazim-Baltica SPA - Red Cargo 10 - 23 (3 - 9) szczegóły
2018-10-05 22:00 Lekarze - Altor 2 - 5 (2 - 1) szczegóły
2018-10-07 15:00 Free Media - RT Trans Vo. szczegóły
2018-10-07 16:00 DP Luzersi - SUT-DEVILS 3 - 9 (1 - 4) szczegóły
2018-10-07 17:00 Villa Hoff - SEC 11 - 3 (4 - 1) szczegóły
2018-10-08 20:00 Arkonia Juniorzy - Fast Terminals 9 - 13 (4 - 5) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 10
2018-05-12 12:00 DP Luzersi - Tenisowa 35 7 - 5 (5 - 1) szczegóły
2018-06-22 20:00 Red Cargo - Lekarze 5 - 8 (4 - 6) szczegóły
2018-06-23 14:00 Villa Hoff - Arkonia Juniorzy 7 - 6 (3 - 2) szczegóły
2018-06-23 15:00 SEC - Free Media Vo. szczegóły
2018-06-23 16:00 SUT-DEVILS - Pazim-Baltica SPA 6 - 9 (2 - 5) szczegóły
2018-10-17 20:00 Elektro-BUD - Fast Terminals 3 - 5 (0 - 2) szczegóły
2018-10-17 21:00 Altor - RT Trans 15 - 6 (7 - 4) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 9
2018-05-10 09:00 Altor - SUT-DEVILS 3 - 5 (2 - 1) szczegóły
2018-06-15 19:00 RT Trans - DP Luzersi 4 - 9 (1 - 3) szczegóły
2018-06-15 20:00 Red Cargo - Arkonia Juniorzy 11 - 13 (4 - 7) szczegóły
2018-06-15 22:00 Free Media - Tenisowa 35 Vo. szczegóły
2018-06-18 20:00 Elektro-BUD - SEC 5 - 2 (4 - 2) szczegóły
2018-06-20 20:00 Pazim-Baltica SPA - Lekarze 9 - 11 (2 - 3) szczegóły
2018-11-06 21:00 Fast Terminals - Villa Hoff
Runda: 1 Kolejka: 8
2018-05-12 09:00 Villa Hoff - Red Cargo 6 - 11 (2 - 4) szczegóły
2018-06-08 20:00 Free Media - Fast Terminals Vo. szczegóły
2018-06-11 19:00 Arkonia Juniorzy - Elektro-BUD Vo. szczegóły
2018-06-12 20:00 Lekarze - SUT-DEVILS 2 - 4 (1 - 2) szczegóły
2018-06-12 22:00 Pazim-Baltica SPA - RT Trans 10 - 6 (6 - 4) szczegóły
2018-10-23 22:00 Tenisowa 35 - Altor
2018-11-06 22:00 DP Luzersi - SEC
Runda: 1 Kolejka: 7
2018-06-04 19:00 Fast Terminals - Altor 9 - 5 (4 - 1) szczegóły
2018-06-04 20:00 Elektro-BUD - Red Cargo 6 - 3 (2 - 2) szczegóły
2018-06-04 22:00 Pazim-Baltica SPA - SEC 6 - 2 (1 - 1) szczegóły
2018-06-05 20:00 Free Media - Villa Hoff Vo. szczegóły
2018-06-05 22:00 Tenisowa 35 - Lekarze Vo. szczegóły
2018-06-06 22:00 RT Trans - SUT-DEVILS 4 - 4 (2 - 3) szczegóły
2018-10-24 20:00 Arkonia Juniorzy - DP Luzersi
Runda: 1 Kolejka: 6
2018-05-25 19:00 DP Luzersi - Villa Hoff 6 - 9 (4 - 3) szczegóły
2018-05-25 20:00 Pazim-Baltica SPA - Fast Terminals 7 - 4 (2 - 2) szczegóły
2018-05-28 19:00 Arkonia Juniorzy - Altor 6 - 9 (3 - 4) szczegóły
2018-05-28 20:00 RT Trans - Red Cargo 7 - 9 (2 - 2) szczegóły
2018-05-28 22:00 Free Media - Elektro-BUD Vo. szczegóły
2018-05-29 20:00 Lekarze - SEC 7 - 6 (4 - 4) szczegóły
2018-10-14 17:00 Tenisowa 35 - SUT-DEVILS 5 - 7 (4 - 4) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 5
2018-05-13 16:00 Elektro-BUD - Villa Hoff 5 - 5 (2 - 4) szczegóły
2018-05-13 17:00 Pazim-Baltica SPA - Tenisowa 35 12 - 6 (6 - 1) szczegóły
2018-05-18 19:00 Free Media - Arkonia Juniorzy Vo. szczegóły
2018-05-18 20:00 RT Trans - Lekarze 7 - 8 (2 - 3) szczegóły
2018-05-18 21:00 Fast Terminals - DP Luzersi 6 - 3 (2 - 1) szczegóły
2018-05-18 22:00 Altor - SEC 5 - 3 (2 - 3) szczegóły
2018-05-22 20:00 Red Cargo - SUT-DEVILS 4 - 12 (2 - 3) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 4
2018-05-13 09:00 Red Cargo - Tenisowa 35 14 - 7 (6 - 5) szczegóły
2018-05-13 10:00 Lekarze - Arkonia Juniorzy 11 - 7 (4 - 5) szczegóły
2018-05-13 11:00 DP Luzersi - Free Media Vo. szczegóły
2018-05-13 13:00 SEC - RT Trans 4 - 8 (3 - 3) szczegóły
2018-05-13 14:00 SUT-DEVILS - Fast Terminals 2 - 3 (0 - 2) szczegóły
2018-05-13 15:00 Altor - Elektro-BUD 5 - 9 (2 - 2) szczegóły
2018-10-24 21:00 Villa Hoff - Pazim-Baltica SPA
Runda: 1 Kolejka: 3
Free Media - Red Cargo Vo. szczegóły
Arkonia Juniorzy - Pazim-Baltica SPA
Tenisowa 35 - RT Trans
Lekarze - Fast Terminals
DP Luzersi - Elektro-BUD
Villa Hoff - Altor
SEC - SUT-DEVILS
Runda: 1 Kolejka: 2
SUT-DEVILS - Arkonia Juniorzy
SEC - Tenisowa 35
Villa Hoff - Lekarze
Red Cargo - DP Luzersi
Altor - Free Media Vo. szczegóły
Elektro-BUD - Pazim-Baltica SPA
2018-05-15 15:00 Fast Terminals - RT Trans 5 - 6 (1 - 4) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 1
Arkonia Juniorzy - Tenisowa 35
2018-05-16 10:00 Elektro-BUD - SUT-DEVILS 6 - 9 (1 - 4) szczegóły
2018-05-16 11:00 Fast Terminals - SEC 5 - 10 (2 - 4) szczegóły
2018-05-16 12:00 RT Trans - Villa Hoff 4 - 7 (3 - 1) szczegóły
2018-05-16 13:00 Pazim-Baltica SPA - DP Luzersi 6 - 4 (5 - 1) szczegóły
2018-10-09 10:00 Free Media - Lekarze Vo. szczegóły
2018-11-05 20:30 Altor - Red Cargo
You need to upgrade your Flash Player
Pilkarskie urodziny