You need to upgrade your Flash Player
Zaloguj się | Nie masz swojego konta? Załóż konto »

2 liga gr 1

Piłkarze 8. kolejki tej ligi

Zawodnik Liczba głosów

Tabela

LP Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1 SUT-DEVILS 22 50 16 2 4 156 79 77
2 Elektro-BUD 22 50 16 2 4 164 88 76
3 Altor 22 49 16 1 5 150 68 82
4 Red Cargo 21 43 14 1 6 139 86 53
5 Fast Terminals 22 42 14 0 8 104 102 2
6 Villa Hoff 21 40 13 1 7 95 65 30
7 Lekarze 22 34 11 1 10 110 119 -9
8 RT Trans 22 28 9 1 12 112 132 -20
9 DP Luzersi 22 28 9 1 12 104 149 -45
10 SEC 22 18 6 0 16 72 108 -36
11 Tenisowa 35 13 9 3 0 10 15 50 -35
12 Arkonia Juniorzy 13 6 2 0 11 10 55 -45
13 Pazim-Baltica SPA 13 3 1 0 12 5 70 -65
14 Free Media 13 0 0 0 13 0 65 -65

Terminarz

Runda: 2 Kolejka: 9
2018-11-26 18:00 Villa Hoff - RT Trans Vo. szczegóły
2019-01-02 09:00 SEC - Fast Terminals Vo. szczegóły
2019-01-13 17:00 SUT-DEVILS - Elektro-BUD 6 - 6 (3 - 5) szczegóły
2019-01-13 18:00 DP Luzersi - Red Cargo 4 - 15 (1 - 7) szczegóły
2019-01-13 19:00 Altor - Lekarze 8 - 1 (7 - 0) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 8
2018-10-02 20:00 RT Trans - Altor Vo. szczegóły
2018-12-22 09:00 SEC - Lekarze Vo. szczegóły
2019-01-04 21:00 Fast Terminals - Elektro-BUD 8 - 5 (3 - 1) szczegóły
2019-01-04 22:00 SUT-DEVILS - Red Cargo 8 - 2 (5 - 1) szczegóły
2019-01-08 20:00 Villa Hoff - DP Luzersi Vo. szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 7
Red Cargo - Villa Hoff
2018-12-17 09:00 RT Trans - SEC Vo. szczegóły
2018-12-21 19:00 DP Luzersi - Altor 1 - 20 (0 - 8) szczegóły
2018-12-21 20:00 Fast Terminals - SUT-DEVILS 4 - 16 (0 - 10) szczegóły
2018-12-21 21:00 Lekarze - Elektro-BUD 5 - 19 (2 - 6) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 6
2018-12-10 09:00 SEC - DP Luzersi Vo. szczegóły
2018-12-14 20:00 Elektro-BUD - RT Trans 14 - 1 (3 - 0) szczegóły
2018-12-14 21:00 Fast Terminals - Lekarze 12 - 10 (5 - 6) szczegóły
2018-12-15 11:00 Villa Hoff - SUT-DEVILS Vo. szczegóły
2018-12-16 18:00 Red Cargo - Altor Vo. szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 5
2018-12-07 20:00 Altor - Villa Hoff 4 - 5 (2 - 2) szczegóły
2018-12-07 21:00 Elektro-BUD - DP Luzersi 14 - 4 (5 - 0) szczegóły
2018-12-09 17:00 SUT-DEVILS - Lekarze 9 - 3 (4 - 2) szczegóły
2018-12-09 19:00 SEC - Red Cargo Vo. szczegóły
2018-12-31 21:00 RT Trans - Fast Terminals Vo. szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 4
2018-11-30 20:00 DP Luzersi - Fast Terminals Vo. szczegóły
2018-12-02 17:00 Lekarze - RT Trans Vo. szczegóły
2018-12-02 18:00 SUT-DEVILS - Altor 1 - 3 (0 - 2) szczegóły
2018-12-02 19:00 SEC - Villa Hoff Vo. szczegóły
2018-12-02 20:00 Red Cargo - Elektro-BUD 1 - 6 (0 - 2) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 3
2018-11-23 20:00 Villa Hoff - Elektro-BUD 2 - 3 (0 - 1) szczegóły
2018-11-23 21:00 Red Cargo - Fast Terminals Vo. szczegóły
2018-11-25 17:00 SUT-DEVILS - RT Trans 11 - 9 (4 - 5) szczegóły
2018-11-25 18:00 SEC - Altor Vo. szczegóły
2018-12-16 16:00 DP Luzersi - Lekarze 4 - 7 (2 - 5) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 2
2018-11-16 20:00 Villa Hoff - Fast Terminals Vo. szczegóły
2018-11-16 21:00 DP Luzersi - RT Trans 8 - 13 (4 - 7) szczegóły
2018-11-18 17:00 SUT-DEVILS - SEC 10 - 6 (6 - 3) szczegóły
2018-11-18 18:00 Lekarze - Red Cargo 2 - 11 (1 - 5) szczegóły
2019-01-08 21:00 Elektro-BUD - Altor 10 - 5 (4 - 2) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 1
2018-11-11 17:00 SUT-DEVILS - DP Luzersi 6 - 5 (0 - 2) szczegóły
2018-11-11 18:00 SEC - Elektro-BUD 5 - 7 (3 - 2) szczegóły
2018-11-11 19:00 Lekarze - Villa Hoff 2 - 4 (2 - 2) szczegóły
2018-11-13 21:00 Altor - Fast Terminals 14 - 3 (5 - 2) szczegóły
2018-11-13 22:00 Red Cargo - RT Trans 11 - 9 (4 - 5) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 13
2018-05-11 09:00 Red Cargo - SEC 6 - 3 (0 - 1) szczegóły
2018-10-16 09:00 Pazim-Baltica SPA - Free Media Vo. szczegóły
2018-10-19 20:00 Arkonia Juniorzy - RT Trans Vo. szczegóły
2018-10-21 16:00 Altor - DP Luzersi 13 - 4 (3 - 1) szczegóły
2018-10-21 17:00 Elektro-BUD - Lekarze 9 - 7 (2 - 2) szczegóły
2018-10-22 20:30 Fast Terminals - Tenisowa 35 Vo. szczegóły
2018-10-22 21:30 SUT-DEVILS - Villa Hoff 5 - 6 (1 - 3) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 12
2018-05-12 10:00 Lekarze - DP Luzersi 4 - 4 (2 - 0) szczegóły
2018-10-09 09:00 Free Media - SUT-DEVILS Vo. szczegóły
2018-10-12 20:00 Tenisowa 35 - Villa Hoff Vo. szczegóły
2018-10-12 22:00 Pazim-Baltica SPA - Altor Vo. szczegóły
2018-10-14 18:00 Arkonia Juniorzy - SEC Vo. szczegóły
2018-10-15 20:30 RT Trans - Elektro-BUD 9 - 7 (2 - 1) szczegóły
2018-10-15 21:30 Fast Terminals - Red Cargo Vo. szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 11
2018-10-05 20:00 Tenisowa 35 - Elektro-BUD Vo. szczegóły
2018-10-05 21:00 Pazim-Baltica SPA - Red Cargo Vo. szczegóły
2018-10-05 22:00 Lekarze - Altor 2 - 5 (2 - 1) szczegóły
2018-10-07 15:00 Free Media - RT Trans Vo. szczegóły
2018-10-07 16:00 DP Luzersi - SUT-DEVILS 3 - 9 (1 - 4) szczegóły
2018-10-07 17:00 Villa Hoff - SEC 11 - 3 (4 - 1) szczegóły
2018-10-08 20:00 Arkonia Juniorzy - Fast Terminals Vo. szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 10
2018-05-12 12:00 DP Luzersi - Tenisowa 35 Vo. szczegóły
2018-06-22 20:00 Red Cargo - Lekarze 5 - 8 (4 - 6) szczegóły
2018-06-23 14:00 Villa Hoff - Arkonia Juniorzy Vo. szczegóły
2018-06-23 15:00 SEC - Free Media Vo. szczegóły
2018-06-23 16:00 SUT-DEVILS - Pazim-Baltica SPA Vo. szczegóły
2018-10-17 20:00 Elektro-BUD - Fast Terminals 3 - 5 (0 - 2) szczegóły
2018-10-17 21:00 Altor - RT Trans 15 - 6 (7 - 4) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 9
2018-05-10 09:00 Altor - SUT-DEVILS 3 - 5 (2 - 1) szczegóły
2018-06-15 19:00 RT Trans - DP Luzersi 4 - 9 (1 - 3) szczegóły
2018-06-15 20:00 Red Cargo - Arkonia Juniorzy Vo. szczegóły
2018-06-15 22:00 Free Media - Tenisowa 35 Vo. szczegóły
2018-06-18 20:00 Elektro-BUD - SEC 5 - 2 (4 - 2) szczegóły
2018-06-20 20:00 Pazim-Baltica SPA - Lekarze Vo. szczegóły
2019-01-09 09:00 Fast Terminals - Villa Hoff Vo. szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 8
2018-05-12 09:00 Villa Hoff - Red Cargo 6 - 11 (2 - 4) szczegóły
2018-06-08 20:00 Free Media - Fast Terminals Vo. szczegóły
2018-06-11 19:00 Arkonia Juniorzy - Elektro-BUD Vo. szczegóły
2018-06-12 20:00 Lekarze - SUT-DEVILS 2 - 4 (1 - 2) szczegóły
2018-06-12 22:00 Pazim-Baltica SPA - RT Trans Vo. szczegóły
2018-10-23 22:00 Tenisowa 35 - Altor Vo. szczegóły
2018-11-26 10:00 DP Luzersi - SEC Vo. szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 7
2018-06-04 19:00 Fast Terminals - Altor 9 - 5 (4 - 1) szczegóły
2018-06-04 20:00 Elektro-BUD - Red Cargo 6 - 3 (2 - 2) szczegóły
2018-06-04 22:00 Pazim-Baltica SPA - SEC Vo. szczegóły
2018-06-05 20:00 Free Media - Villa Hoff Vo. szczegóły
2018-06-05 22:00 Tenisowa 35 - Lekarze Vo. szczegóły
2018-06-06 22:00 RT Trans - SUT-DEVILS 4 - 4 (2 - 3) szczegóły
2018-10-24 20:00 Arkonia Juniorzy - DP Luzersi Vo. szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 6
2018-05-25 19:00 DP Luzersi - Villa Hoff 6 - 9 (4 - 3) szczegóły
2018-05-25 20:00 Pazim-Baltica SPA - Fast Terminals Vo. szczegóły
2018-05-28 19:00 Arkonia Juniorzy - Altor Vo. szczegóły
2018-05-28 20:00 RT Trans - Red Cargo 7 - 9 (2 - 2) szczegóły
2018-05-28 22:00 Free Media - Elektro-BUD Vo. szczegóły
2018-05-29 20:00 Lekarze - SEC 7 - 6 (4 - 4) szczegóły
2018-10-14 17:00 Tenisowa 35 - SUT-DEVILS Vo. szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 5
2018-05-13 16:00 Elektro-BUD - Villa Hoff 5 - 5 (2 - 4) szczegóły
2018-05-13 17:00 Pazim-Baltica SPA - Tenisowa 35 Vo. szczegóły
2018-05-18 19:00 Free Media - Arkonia Juniorzy Vo. szczegóły
2018-05-18 20:00 RT Trans - Lekarze 7 - 8 (2 - 3) szczegóły
2018-05-18 21:00 Fast Terminals - DP Luzersi 6 - 3 (2 - 1) szczegóły
2018-05-18 22:00 Altor - SEC 5 - 3 (2 - 3) szczegóły
2018-05-22 20:00 Red Cargo - SUT-DEVILS 4 - 12 (2 - 3) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 4
2018-05-13 09:00 Red Cargo - Tenisowa 35 Vo. szczegóły
2018-05-13 10:00 Lekarze - Arkonia Juniorzy Vo. szczegóły
2018-05-13 11:00 DP Luzersi - Free Media Vo. szczegóły
2018-05-13 13:00 SEC - RT Trans 4 - 8 (3 - 3) szczegóły
2018-05-13 14:00 SUT-DEVILS - Fast Terminals 2 - 3 (0 - 2) szczegóły
2018-05-13 15:00 Altor - Elektro-BUD 5 - 9 (2 - 2) szczegóły
2018-10-24 21:00 Villa Hoff - Pazim-Baltica SPA Vo. szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 3
Free Media - Red Cargo Vo. szczegóły
2018-10-30 11:00 Arkonia Juniorzy - Pazim-Baltica SPA Vo. szczegóły
2018-11-03 10:00 SEC - SUT-DEVILS 10 - 4 (7 - 0) szczegóły
2018-11-03 11:00 Lekarze - Fast Terminals 8 - 9 (5 - 6) szczegóły
2018-11-04 19:00 DP Luzersi - Elektro-BUD 6 - 10 (2 - 7) szczegóły
2018-11-07 11:00 Tenisowa 35 - RT Trans Vo. szczegóły
2018-11-07 20:00 Villa Hoff - Altor 2 - 3 (0 - 2) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 2
Altor - Free Media Vo. szczegóły
2018-05-15 15:00 Fast Terminals - RT Trans 5 - 6 (1 - 4) szczegóły
2018-10-26 09:00 Elektro-BUD - Pazim-Baltica SPA Vo. szczegóły
2018-10-28 18:00 SUT-DEVILS - Arkonia Juniorzy Vo. szczegóły
2018-10-28 19:00 Villa Hoff - Lekarze 3 - 4 (1 - 2) szczegóły
2018-10-28 21:00 Red Cargo - DP Luzersi 19 - 3 (7 - 1) szczegóły
2018-11-04 17:00 SEC - Tenisowa 35 Vo. szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 1
2018-05-16 10:00 Elektro-BUD - SUT-DEVILS 6 - 9 (1 - 4) szczegóły
2018-05-16 11:00 Fast Terminals - SEC 5 - 10 (2 - 4) szczegóły
2018-05-16 12:00 RT Trans - Villa Hoff 4 - 7 (3 - 1) szczegóły
2018-05-16 13:00 Pazim-Baltica SPA - DP Luzersi Vo. szczegóły
2018-10-05 19:00 Arkonia Juniorzy - Tenisowa 35 Vo. szczegóły
2018-10-09 10:00 Free Media - Lekarze Vo. szczegóły
2018-11-05 20:30 Altor - Red Cargo 7 - 7 (3 - 4) szczegóły
You need to upgrade your Flash Player
Pilkarskie urodziny