You need to upgrade your Flash Player
Zaloguj się | Nie masz swojego konta? Załóż konto »

2 liga gr 1

Piłkarze 12. kolejki tej ligi

Zawodnik Liczba głosów

Tabela

LP Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1 Lekarze 8 19 6 1 1 56 42 14
2 Pazim-Baltica SPA 7 18 6 0 1 59 39 20
3 Elektro-BUD 7 16 5 1 1 46 28 18
4 SUT-DEVILS 7 13 4 1 2 42 31 11
5 Red Cargo 8 12 4 0 4 63 62 1
6 Fast Terminals 7 12 4 0 3 36 35 1
7 Villa Hoff 6 11 3 2 1 40 38 2
8 DP Luzersi 7 10 3 1 3 37 36 1
9 RT Trans 8 7 2 1 5 46 56 -10
10 Free Media 7 7 2 1 4 28 39 -11
11 SEC 8 6 2 0 6 39 44 -5
12 Altor 5 6 2 0 3 27 32 -5
13 Arkonia Juniorzy 6 3 1 0 5 38 50 -12
14 Tenisowa 35 5 0 0 0 5 18 43 -25

Terminarz

Runda: 1 Kolejka: 13
2018-05-11 09:00 Red Cargo - SEC 6 - 3 (0 - 1) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 12
2018-05-12 10:00 Lekarze - DP Luzersi 4 - 4 (2 - 0) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 11
Runda: 1 Kolejka: 10
Elektro-BUD - Fast Terminals
Altor - RT Trans
2018-05-12 12:00 DP Luzersi - Tenisowa 35 7 - 5 (5 - 1) szczegóły
2018-06-22 20:00 Red Cargo - Lekarze 5 - 8 (4 - 6) szczegóły
2018-06-23 14:00 Villa Hoff - Arkonia Juniorzy 7 - 6 (3 - 2) szczegóły
2018-06-23 15:00 SEC - Free Media 9 - 2 (8 - 0) szczegóły
2018-06-23 16:00 SUT-DEVILS - Pazim-Baltica SPA 6 - 9 (2 - 5) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 9
Fast Terminals - Villa Hoff
2018-05-10 09:00 Altor - SUT-DEVILS 3 - 5 (2 - 1) szczegóły
2018-06-15 19:00 RT Trans - DP Luzersi 4 - 9 (1 - 3) szczegóły
2018-06-15 20:00 Red Cargo - Arkonia Juniorzy 11 - 13 (4 - 7) szczegóły
2018-06-15 22:00 Free Media - Tenisowa 35 Vo. szczegóły
2018-06-18 20:00 Elektro-BUD - SEC 5 - 2 (4 - 2) szczegóły
2018-06-20 20:00 Pazim-Baltica SPA - Lekarze 9 - 11 (2 - 3) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 8
DP Luzersi - SEC
Tenisowa 35 - Altor
2018-05-12 09:00 Villa Hoff - Red Cargo 6 - 11 (2 - 4) szczegóły
2018-06-08 20:00 Free Media - Fast Terminals 2 - 4 (0 - 0) szczegóły
2018-06-11 19:00 Arkonia Juniorzy - Elektro-BUD Vo. szczegóły
2018-06-12 20:00 Lekarze - SUT-DEVILS 2 - 4 (1 - 2) szczegóły
2018-06-12 22:00 Pazim-Baltica SPA - RT Trans 10 - 6 (6 - 4) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 7
Arkonia Juniorzy - DP Luzersi
2018-06-04 19:00 Fast Terminals - Altor 9 - 5 (4 - 1) szczegóły
2018-06-04 20:00 Elektro-BUD - Red Cargo 6 - 3 (2 - 2) szczegóły
2018-06-04 22:00 Pazim-Baltica SPA - SEC 6 - 2 (1 - 1) szczegóły
2018-06-05 20:00 Free Media - Villa Hoff 6 - 6 (3 - 4) szczegóły
2018-06-05 22:00 Tenisowa 35 - Lekarze Vo. szczegóły
2018-06-06 22:00 RT Trans - SUT-DEVILS 4 - 4 (2 - 3) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 6
Tenisowa 35 - SUT-DEVILS
2018-05-25 19:00 DP Luzersi - Villa Hoff 6 - 9 (4 - 3) szczegóły
2018-05-25 20:00 Pazim-Baltica SPA - Fast Terminals 7 - 4 (2 - 2) szczegóły
2018-05-28 19:00 Arkonia Juniorzy - Altor 6 - 9 (3 - 4) szczegóły
2018-05-28 20:00 RT Trans - Red Cargo 7 - 9 (2 - 2) szczegóły
2018-05-28 22:00 Free Media - Elektro-BUD 4 - 10 (1 - 5) szczegóły
2018-05-29 20:00 Lekarze - SEC 7 - 6 (4 - 4) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 5
2018-05-13 16:00 Elektro-BUD - Villa Hoff 5 - 5 (2 - 4) szczegóły
2018-05-13 17:00 Pazim-Baltica SPA - Tenisowa 35 12 - 6 (6 - 1) szczegóły
2018-05-18 19:00 Free Media - Arkonia Juniorzy 7 - 6 (4 - 2) szczegóły
2018-05-18 20:00 RT Trans - Lekarze 7 - 8 (2 - 3) szczegóły
2018-05-18 21:00 Fast Terminals - DP Luzersi 6 - 3 (2 - 1) szczegóły
2018-05-18 22:00 Altor - SEC 5 - 3 (2 - 3) szczegóły
2018-05-22 20:00 Red Cargo - SUT-DEVILS 4 - 12 (2 - 3) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 4
Villa Hoff - Pazim-Baltica SPA
2018-05-13 09:00 Red Cargo - Tenisowa 35 14 - 7 (6 - 5) szczegóły
2018-05-13 10:00 Lekarze - Arkonia Juniorzy 11 - 7 (4 - 5) szczegóły
2018-05-13 11:00 DP Luzersi - Free Media 4 - 2 (1 - 1) szczegóły
2018-05-13 13:00 SEC - RT Trans 4 - 8 (3 - 3) szczegóły
2018-05-13 14:00 SUT-DEVILS - Fast Terminals 2 - 3 (0 - 2) szczegóły
2018-05-13 15:00 Altor - Elektro-BUD 5 - 9 (2 - 2) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 3
Free Media - Red Cargo
Arkonia Juniorzy - Pazim-Baltica SPA
Tenisowa 35 - RT Trans
Lekarze - Fast Terminals
DP Luzersi - Elektro-BUD
Villa Hoff - Altor
SEC - SUT-DEVILS
Runda: 1 Kolejka: 2
SUT-DEVILS - Arkonia Juniorzy
SEC - Tenisowa 35
Villa Hoff - Lekarze
Red Cargo - DP Luzersi
Altor - Free Media
Elektro-BUD - Pazim-Baltica SPA
2018-05-15 15:00 Fast Terminals - RT Trans 5 - 6 (1 - 4) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 1
Free Media - Lekarze
Arkonia Juniorzy - Tenisowa 35
2018-05-16 09:00 Altor - Red Cargo
2018-05-16 10:00 Elektro-BUD - SUT-DEVILS 6 - 9 (1 - 4) szczegóły
2018-05-16 11:00 Fast Terminals - SEC 5 - 10 (2 - 4) szczegóły
2018-05-16 12:00 RT Trans - Villa Hoff 4 - 7 (3 - 1) szczegóły
2018-05-16 13:00 Pazim-Baltica SPA - DP Luzersi 6 - 4 (5 - 1) szczegóły
You need to upgrade your Flash Player
Pilkarskie urodziny