You need to upgrade your Flash Player
Zaloguj się | Nie masz swojego konta? Załóż konto »

2 liga gr 2

Piłkarze 10. kolejki tej ligi

Zawodnik Liczba głosów

Tabela

LP Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1 Opto team 22 57 19 0 3 208 90 118
2 Signum 22 55 18 1 3 227 113 114
3 Villa Hoff 22 40 12 4 6 117 89 28
4 Byle do przerwy 22 33 10 3 9 121 121 0
5 Arte - Reklama 22 31 10 1 11 117 128 -11
6 FC Bandyci 22 31 10 1 11 131 149 -18
7 Sędziowie To My 22 31 10 1 11 109 135 -26
8 Czysta Ferma 22 29 9 2 11 113 148 -35
9 Red Cargo 22 28 9 1 12 125 127 -2
10 Agryf 22 28 9 1 12 103 116 -13
11 Stojanow 22 16 5 1 16 103 142 -39
12 SEC 22 9 3 0 19 73 189 -116

Terminarz

Runda: 2 Kolejka: 11
2016-10-20 11:00 SEC - Stojanow Vo. szczegóły
2016-10-21 20:00 Villa Hoff - Signum 6 - 6 (4 - 4) szczegóły
2016-10-21 22:00 Red Cargo - Byle do przerwy 4 - 15 (2 - 7) szczegóły
2016-10-23 12:00 Arte - Reklama - Czysta Ferma 10 - 6 (5 - 2) szczegóły
2016-10-24 20:00 Opto team - Agryf 12 - 4 (5 - 0) szczegóły
2016-10-24 21:00 FC Bandyci - Sędziowie To My 8 - 2 (3 - 0) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 10
2016-10-14 19:00 Czysta Ferma - Signum 8 - 4 (3 - 3) szczegóły
2016-10-14 21:00 SEC - Arte - Reklama Vo. szczegóły
2016-10-14 22:00 Agryf - Red Cargo Vo. szczegóły
2016-10-16 11:00 FC Bandyci - Byle do przerwy 5 - 11 (2 - 5) szczegóły
2016-10-16 12:00 Villa Hoff - Opto team 5 - 8 (4 - 3) szczegóły
2016-10-17 22:00 Stojanow - Sędziowie To My 4 - 7 (2 - 2) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 9
2016-10-07 22:00 Red Cargo - Arte - Reklama 12 - 5 (5 - 1) szczegóły
2016-10-09 11:00 Czysta Ferma - Byle do przerwy 6 - 6 (2 - 2) szczegóły
2016-10-09 14:00 Villa Hoff - Agryf 3 - 0 (1 - 0) szczegóły
2016-10-10 22:00 Sędziowie To My - SEC 8 - 4 (2 - 1) szczegóły
2016-10-13 20:00 FC Bandyci - Stojanow 7 - 6 (4 - 3) szczegóły
2016-10-15 10:00 Opto team - Signum 15 - 7 (12 - 1) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 8
2016-09-30 20:00 Stojanow - Opto team 3 - 2 (1 - 2) szczegóły
2016-09-30 21:00 Signum - Byle do przerwy 5 - 6 (3 - 2) szczegóły
2016-09-30 22:00 Red Cargo - SEC 16 - 3 (8 - 1) szczegóły
2016-10-02 13:00 Agryf - Arte - Reklama 4 - 4 (1 - 1) szczegóły
2016-10-02 16:00 Czysta Ferma - FC Bandyci 5 - 11 (4 - 5) szczegóły
2016-10-03 22:00 Sędziowie To My - Villa Hoff 4 - 5 (0 - 1) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 7
2016-09-23 20:00 Byle do przerwy - Arte - Reklama 1 - 5 (0 - 4) szczegóły
2016-09-23 21:00 Red Cargo - Czysta Ferma 6 - 4 (4 - 2) szczegóły
2016-09-25 11:00 Villa Hoff - SEC 4 - 3 (3 - 3) szczegóły
2016-09-25 12:00 Stojanow - Agryf 4 - 3 (1 - 1) szczegóły
2016-09-26 22:00 Sędziowie To My - Signum 4 - 11 (2 - 5) szczegóły
2016-10-12 18:00 FC Bandyci - Opto team 3 - 12 (2 - 6) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 6
2016-09-16 20:00 Arte - Reklama - Villa Hoff 3 - 12 (0 - 6) szczegóły
2016-09-16 22:00 Sędziowie To My - Red Cargo Vo. szczegóły
2016-09-18 11:00 SEC - FC Bandyci 10 - 8 (6 - 6) szczegóły
2016-09-18 15:00 Signum - Stojanow 9 - 5 (2 - 1) szczegóły
2016-09-19 21:00 Czysta Ferma - Agryf Vo. szczegóły
2016-10-06 18:00 Opto team - Byle do przerwy 8 - 7 (5 - 5) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 5
2016-09-09 19:00 SEC - Signum 5 - 15 (0 - 0) szczegóły
2016-09-09 22:00 Opto team - Red Cargo Vo. szczegóły
2016-09-11 12:00 Czysta Ferma - Villa Hoff 3 - 3 (0 - 1) szczegóły
2016-09-12 19:00 Sędziowie To My - Arte - Reklama 10 - 4 (2 - 2) szczegóły
2016-09-12 22:00 Agryf - FC Bandyci 3 - 6 (0 - 4) szczegóły
2016-10-12 19:00 Stojanow - Byle do przerwy 2 - 4 (2 - 2) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 4
2016-09-02 20:00 FC Bandyci - Signum 5 - 7 (2 - 5) szczegóły
2016-09-02 22:00 Villa Hoff - Red Cargo 3 - 2 (1 - 2) szczegóły
2016-09-04 11:00 Byle do przerwy - Agryf 5 - 7 (2 - 3) szczegóły
2016-09-04 17:00 SEC - Czysta Ferma 3 - 5 (2 - 4) szczegóły
2016-09-05 20:00 Opto team - Sędziowie To My 9 - 4 (4 - 2) szczegóły
2016-09-05 22:00 Stojanow - Arte - Reklama 4 - 8 (2 - 3) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 3
2016-08-26 21:00 Arte - Reklama - Signum 3 - 6 (0 - 1) szczegóły
2016-08-28 13:00 SEC - Agryf 4 - 8 (1 - 3) szczegóły
2016-08-28 14:00 Villa Hoff - Stojanow 5 - 3 (3 - 3) szczegóły
2016-08-29 20:00 Byle do przerwy - Sędziowie To My 6 - 4 (4 - 2) szczegóły
2016-08-29 22:00 Opto team - Czysta Ferma 8 - 5 (2 - 2) szczegóły
2016-08-30 21:00 FC Bandyci - Red Cargo 4 - 7 (2 - 4) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 2
2016-08-19 22:00 Signum - Red Cargo 13 - 3 (9 - 1) szczegóły
2016-08-21 16:00 Opto team - SEC 18 - 3 (6 - 1) szczegóły
2016-08-21 17:00 Villa Hoff - Byle do przerwy 7 - 3 (4 - 2) szczegóły
2016-08-22 19:00 Arte - Reklama - FC Bandyci 7 - 5 (3 - 1) szczegóły
2016-08-22 22:00 Sędziowie To My - Agryf 5 - 2 (0 - 1) szczegóły
2016-09-20 22:00 Stojanow - Czysta Ferma 6 - 5 (2 - 4) szczegóły
Runda: 2 Kolejka: 1
2016-07-08 22:00 Stojanow - Red Cargo 7 - 4 (4 - 2) szczegóły
2016-07-09 12:00 SEC - Byle do przerwy 1 - 3 (0 - 1) szczegóły
2016-07-10 11:00 Villa Hoff - FC Bandyci 4 - 6 (1 - 4) szczegóły
2016-07-10 14:00 Signum - Agryf 15 - 7 (10 - 3) szczegóły
2016-07-11 20:00 Sędziowie To My - Czysta Ferma 5 - 10 (3 - 2) szczegóły
2016-07-11 22:00 Opto team - Arte - Reklama 8 - 7 (4 - 3) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 11
2016-07-01 22:00 Byle do przerwy - Red Cargo 4 - 4 (3 - 1) szczegóły
2016-07-02 10:00 Stojanow - SEC 19 - 4 (7 - 2) szczegóły
2016-07-03 14:00 Signum - Villa Hoff 8 - 2 (3 - 0) szczegóły
2016-07-03 15:00 Agryf - Opto team 2 - 8 (1 - 4) szczegóły
2016-07-04 22:00 Czysta Ferma - Arte - Reklama 4 - 9 (2 - 3) szczegóły
2016-10-19 19:00 Sędziowie To My - FC Bandyci 7 - 7 (3 - 2) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 10
2016-06-24 19:00 Arte - Reklama - SEC 5 - 7 (4 - 3) szczegóły
2016-06-26 16:00 Signum - Czysta Ferma 16 - 2 (7 - 0) szczegóły
2016-06-27 20:00 Sędziowie To My - Stojanow 6 - 5 (3 - 3) szczegóły
2016-06-27 22:00 Opto team - Villa Hoff 9 - 6 (3 - 4) szczegóły
2016-10-11 19:00 Byle do przerwy - FC Bandyci 5 - 9 (2 - 3) szczegóły
2016-10-19 21:00 Red Cargo - Agryf Vo. szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 9
2016-06-17 21:00 Signum - Opto team 9 - 3 (4 - 3) szczegóły
2016-06-17 22:00 Arte - Reklama - Red Cargo 5 - 4 (3 - 0) szczegóły
2016-06-18 11:00 Byle do przerwy - Czysta Ferma 5 - 6 (3 - 2) szczegóły
2016-06-18 12:00 Stojanow - FC Bandyci 2 - 7 (1 - 4) szczegóły
2016-06-19 13:00 Agryf - Villa Hoff 3 - 2 (1 - 2) szczegóły
2016-10-18 19:00 SEC - Sędziowie To My 3 - 4 (1 - 2) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 8
2016-06-10 22:00 SEC - Red Cargo 1 - 15 (1 - 6) szczegóły
2016-06-11 13:00 FC Bandyci - Czysta Ferma 14 - 3 (6 - 1) szczegóły
2016-06-12 12:00 Byle do przerwy - Signum 4 - 13 (4 - 6) szczegóły
2016-06-12 13:00 Arte - Reklama - Agryf Vo. szczegóły
2016-06-13 20:00 Opto team - Stojanow 10 - 5 (4 - 2) szczegóły
2016-06-13 22:00 Villa Hoff - Sędziowie To My 11 - 2 (6 - 1) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 7
2016-06-03 19:00 Arte - Reklama - Byle do przerwy 7 - 3 (2 - 2) szczegóły
2016-06-03 22:00 Opto team - FC Bandyci 13 - 0 (5 - 0) szczegóły
2016-06-05 14:00 Agryf - Stojanow 10 - 1 (3 - 1) szczegóły
2016-06-05 17:00 SEC - Villa Hoff 1 - 4 (0 - 4) szczegóły
2016-06-06 19:00 Signum - Sędziowie To My 11 - 5 (5 - 2) szczegóły
2016-06-06 20:00 Czysta Ferma - Red Cargo 5 - 4 (3 - 2) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 6
2016-05-27 20:00 Villa Hoff - Arte - Reklama 5 - 4 (4 - 1) szczegóły
2016-05-28 12:00 FC Bandyci - SEC 6 - 4 (4 - 2) szczegóły
2016-05-29 14:00 Stojanow - Signum 6 - 12 (1 - 4) szczegóły
2016-05-30 22:00 Byle do przerwy - Opto team 3 - 13 (0 - 6) szczegóły
2016-10-11 22:00 Agryf - Czysta Ferma Vo. szczegóły
2016-10-12 22:00 Red Cargo - Sędziowie To My 6 - 7 (3 - 2) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 5
2016-05-20 22:00 Red Cargo - Opto team 4 - 9 (1 - 6) szczegóły
2016-05-21 13:00 Byle do przerwy - Stojanow 6 - 4 (2 - 2) szczegóły
2016-05-22 11:00 Signum - SEC 14 - 1 (6 - 1) szczegóły
2016-05-22 12:00 FC Bandyci - Agryf 4 - 15 (0 - 5) szczegóły
2016-05-22 13:00 Villa Hoff - Czysta Ferma 9 - 3 (3 - 2) szczegóły
2016-05-23 19:00 Arte - Reklama - Sędziowie To My 2 - 5 (1 - 3) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 4
2016-05-13 21:00 Arte - Reklama - Stojanow 5 - 2 (2 - 0) szczegóły
2016-05-14 12:00 Czysta Ferma - SEC 9 - 4 (5 - 3) szczegóły
2016-05-14 13:00 Agryf - Byle do przerwy 2 - 9 (2 - 4) szczegóły
2016-05-15 13:00 Red Cargo - Villa Hoff 6 - 4 (3 - 0) szczegóły
2016-05-15 14:00 Signum - FC Bandyci 11 - 4 (2 - 2) szczegóły
2016-07-18 22:00 Sędziowie To My - Opto team 5 - 2 (2 - 2) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 3
2016-05-06 19:00 Red Cargo - FC Bandyci 4 - 8 (2 - 3) szczegóły
2016-05-06 22:00 Czysta Ferma - Opto team 1 - 16 (0 - 6) szczegóły
2016-05-08 11:00 Stojanow - Villa Hoff 7 - 7 (2 - 3) szczegóły
2016-05-08 16:00 Agryf - SEC 9 - 2 (2 - 1) szczegóły
2016-05-09 20:00 Sędziowie To My - Byle do przerwy 2 - 5 (1 - 2) szczegóły
2016-10-06 20:00 Signum - Arte - Reklama 10 - 9 (6 - 2) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 2
2016-04-29 22:00 SEC - Opto team 3 - 9 (3 - 1) szczegóły
2016-05-02 20:00 Agryf - Sędziowie To My 9 - 6 (3 - 4) szczegóły
2016-05-02 21:00 FC Bandyci - Arte - Reklama 4 - 6 (1 - 1) szczegóły
2016-10-04 19:00 Czysta Ferma - Stojanow 7 - 2 (2 - 0) szczegóły
2016-10-04 22:00 Red Cargo - Signum 5 - 14 (1 - 6) szczegóły
2016-10-05 19:00 Byle do przerwy - Villa Hoff 5 - 5 (2 - 1) szczegóły
Runda: 1 Kolejka: 1
2016-04-22 22:00 Arte - Reklama - Opto team 4 - 11 (0 - 0) szczegóły
2016-04-23 16:00 Byle do przerwy - SEC 5 - 2 (4 - 1) szczegóły
2016-04-25 20:00 Czysta Ferma - Sędziowie To My 6 - 7 (4 - 1) szczegóły
2016-07-15 22:00 Red Cargo - Stojanow 9 - 6 (8 - 1) szczegóły
2016-07-17 13:00 FC Bandyci - Villa Hoff Vo. szczegóły
2016-07-17 14:00 Agryf - Signum 5 - 11 (3 - 3) szczegóły
You need to upgrade your Flash Player
Pilkarskie urodziny