Wszechstronność firmy HALP

image

Jesteśmy z wami od 2000 r

Halp s.c. to działalność na rzecz sportu rekreacyjnego w Szczecinie, firma działa na własnym wyremontowanym obiekcie który jest codziennie odwiedzany przez amatorów sportu. Prowadzimy także szczecińskie ligi amatorskie które udało nam się stworzyć od podstaw:

  • Halowa Amatorska Liga Piłkarska HALP
  • Szczecińska Liga Szóstek SLS

image

Wspieramy Arkonię

Firma nasza mocno wspiera zasłużony klub w regionie K.S. Arkonia Szczecin, dodatkowo organizujemy wszelkiego rodzaju turnieje, imprezy integracyjne, a na rynku jesteśmy od 2000 roku. HALP i SLS zrzesza około 2000 uczestników, którzy czynnie dzień w dzień uczestniczą w naszych rozgrywkach lub poprostu odwiedzają nasz obiekt by się poruszać. Zapraszamy do odwiedzania naszych obiektów.

----------
image

Organizujemy Eventy

Zajmujemy się kompleksowo organizacją imprez sportowych, zaplanujemy i przeprowadzimy dla Państwa zawody każdego rodzaju. Zadbamy o wszystkie szczegóły, począwszy od sprzętu sportowego, przez zapewnienie obiektu i gastronomii skończywszy na reklamie. Jesteśmy bardzo elastyczni i potrafimy się dostosować do stawianych nam wymagań. Działamy głównie w Szczecinie, ale także na terenie całego kraju.

----------
image

Mamy własne obiekty

Na naszym obiekcie znajduje się kilkanaście boisk o różnej charakterystyce użytkowania. Sześć boisk do piłki nożnej w tym trzy oświetlone ze sztuczną nawierzchnią dwa naturalne trawiaste do do popularnych siódemek, boisko do piłki plażowej noznej i siatkowej oraz boisko do nowej dyscypliny piłkarskiej jaka z pewnością jest Getbol.

 

----------